Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

chicken southwest

310 results for “chicken southwest”

Organic Air Chilled Boneless Skinless Chicken Thighs - 1-1.90lbs - price per lb - Good & Gather™

$11.38 max price($5.99/lb)
Final price will be based on weight.

Penne Alfredo Pasta with Cajun Chicken - 17oz - Good & Gather™

$8.99($0.53/ounce)

Perdue Powered High Protein Chicken Strip - Frozen - 20oz

$8.99
PerdueNew at target
4.7(184)
Loved for: high protein content
SNAP EBT eligible

Perdue Chicken Breast Tenderloins Antibiotic Free - 0.8-1.4lbs - price per lb

$5.66 max price($5.29/lb)
Final price will be based on weight.

Tyson Rotisserie Seasoned Restaurant Style Crispy Wings - - 20oz

$8.99($0.45/ounce)

Tyson Simple Ingredients Chicken Breast Strips - Frozen - 20oz

$8.99($0.45/ounce)
4.2(290)
Loved for: crispy exterior
SNAP EBT eligible

Applegate Naturals Family Size Chicken Nuggets - Frozen - 16oz

$12.69($0.79/ounce)
4.3(211)
Loved for: clean ingredients
SNAP EBT eligible

Chicken Thigh in BBQ Sauce - 16oz - Good & Gather™

$6.99

McCormick Chicken Gravy Mix - 0.87oz

$1.79($2.06/ounce)
4.7(92)
Loved for: quick preparation
SNAP EBT eligible

Tyson Grilled Chicken Tenders - Frozen - 20oz

$8.99($0.45/ounce)

Rotisserie Seasoned Chicken Breast Ultra-Thin Deli Slices - 9oz - Good & Gather™

$3.59($0.40/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.3(1309)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Sponsored

Perdue Air Fryer Roasted Chicken Wings - Frozen - 22oz

$9.99($0.45/ounce)
4.2(241)
Loved for: easy to cook
SNAP EBT eligible

No Antibiotics Ever Air Chilled Chicken Breast Tenders - price per lb - Good and Gather™

$11.95 max price($6.29/lb)
Final price will be based on weight.

Rise & Puff Chipotle Chicken Quesadilla - 4.3oz

$3.99
4.1(37)
Loved for: easy preparation
SNAP EBT eligible

Nature Raised Farms Lightly Breaded Chicken Bite - 22oz

Cavattappi Pesto Pasta with Chicken - 15.8oz - Good & Gather™

$8.99($0.57/ounce)

Tyson Trimmed & Ready Chicken Tenderloins - 1.25-2.1 lb - price per lb

$5.29 max price($5.29/lb)
Final price will be based on weight.

Panera Bread Gluten Free Chicken Tortilla Soup - 16oz

$5.99($0.37/ounce)

Organic Air Chilled Chicken Breast Tenders - 0.75-1.90lbs - price per lb - Good & Gather™

$13.85 max price($7.29/lb)
Final price will be based on weight.

Fresh Organic Boneless & Skinless Air Chilled Thin Sliced Chicken Breasts - 1-2lbs - price per lb - Good & Gather™

$14.58 max price($7.29/lb)
Final price will be based on weight.

Fully Cooked Chicken Nuggets - Frozen - 48oz - Good & Gather™

$9.79($0.20/ounce)
4.3(103)
Loved for: air fryer friendly
SNAP EBT eligible

Perdue Chicken Plus Panko Breaded Dino Chicken Nuggets - - 22oz

$7.49($0.34/ounce)
4.7(755)
Loved for: hidden veggies
SNAP EBT eligible

No Antibiotics Ever Air Chilled Chicken Wings - 0.75-1.90lbs - price per lb. - Good & Gather™

$7.58 max price($3.99/lb)
Final price will be based on weight.

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.