packaged dinners
676 results for “packaged dinners”
$2.99($0.30/ounce)
Buy 4 for $10 Healthy Choice & Marie Callender's meals
$7.59($0.35/ounce)
Buy 2 for $12 Bertolli & P.F. Chang's frozen meals
Recommendations for you
- $2.19($0.21/ounce)Buy 4 for $6 Campbell's canned soup4.5 out of 5 stars with 1117 ratings
- $2.49($0.13/ounce)Buy 3 for $5 Progresso canned soup4.7 out of 5 stars with 3183 ratings
- $2.49($0.13/ounce)Buy 3 for $6 Campbell's canned soup4.3 out of 5 stars with 445 ratings
- $2.49($0.13/ounce)Buy 3 for $5 Progresso canned soup4.6 out of 5 stars with 489 ratings
Sponsored
$10.49($0.66/ounce)
Loved for: easy preparation
SNAP EBT eligible
$5.49($0.61/ounce)
reg $5.99
Sale
SNAP EBT eligible
$5.99($0.63/ounce)
Loved for: flavorful chicken
SNAP EBT eligible
$3.49($0.50/ounce)
Loved for: tasty flavors
SNAP EBT eligible
$13.99($0.87/ounce)
SNAP EBT eligible
Related deals
- $2.49($0.13/ounce)Buy 3 for $5 Progresso canned soup4.7 out of 5 stars with 3183 ratings
- Highly rated$1.49 - $5.21Select items on saleBuy 4 for $4 Campbell's tomato & chicken noodle soup on select items4.7 out of 5 stars with 1560 ratings
- Highly rated$1.49 - $5.21Select items on saleBuy 4 for $4 Campbell's tomato & chicken noodle soup on select items4.7 out of 5 stars with 2383 ratings
- Highly rated$2.49 - $8.99Buy 3 for $5 Progresso canned soup on select items4.7 out of 5 stars with 1024 ratings
- Highly rated$2.49($0.13/ounce)Buy 3 for $6 Campbell's canned soup4.6 out of 5 stars with 1068 ratings
- $2.49($0.13/ounce)Buy 3 for $5 Progresso canned soup4.5 out of 5 stars with 923 ratings
- $2.49($0.13/ounce)Buy 3 for $5 Progresso canned soup4.7 out of 5 stars with 1477 ratings
- $2.49($0.13/ounce)Buy 3 for $5 Progresso canned soup4.7 out of 5 stars with 639 ratings
- $2.49($0.13/ounce)Buy 3 for $5 Progresso canned soup4.7 out of 5 stars with 719 ratings
- $2.49($0.13/ounce)Buy 3 for $6 Campbell's canned soup4.5 out of 5 stars with 691 ratings
- Highly rated$2.19($0.21/ounce)Buy 4 for $6 Campbell's canned soup4.6 out of 5 stars with 2339 ratings
- $2.49($0.13/ounce)Buy 3 for $5 Progresso canned soup4.5 out of 5 stars with 287 ratings
- $2.49($0.13/ounce)Buy 3 for $5 Progresso canned soup4.7 out of 5 stars with 518 ratings
- $2.49($0.13/ounce)Buy 3 for $6 Campbell's canned soup4.6 out of 5 stars with 611 ratings
- $2.49($0.13/ounce)Buy 3 for $5 Progresso canned soup4.6 out of 5 stars with 347 ratings
- $2.49($0.13/ounce)Buy 3 for $5 Progresso canned soup4.6 out of 5 stars with 489 ratings
- $2.19($0.21/ounce)Buy 4 for $6 Campbell's canned soup4.6 out of 5 stars with 223 ratings
- $2.49($0.13/ounce)Buy 3 for $6 Campbell's canned soup4.6 out of 5 stars with 468 ratings
- $2.49($0.13/ounce)Buy 3 for $6 Campbell's canned soup4.5 out of 5 stars with 500 ratings
- Highly rated$2.19 - $5.39Select items on saleBuy 4 for $6 Campbell's canned soup on select items4.7 out of 5 stars with 621 ratings
- $2.19($0.21/ounce)Buy 4 for $6 Campbell's canned soup4.5 out of 5 stars with 1918 ratings
Sponsored
$5.49
reg $6.99
Sale
Loved for: flavorful broth
SNAP EBT eligible
$5.99($0.63/ounce)
SNAP EBT eligible
$14.99($0.54/ounce)
SNAP EBT eligible
$9.99($0.25/ounce)
reg $11.49
Sale
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible
$5.99($0.63/ounce)
Loved for: clean ingredients
SNAP EBT eligible
$3.59($0.34/ounce)
Loved for: hearty flavor
SNAP EBT eligible
$5.99($0.60/ounce)
Sponsored
Trending now
- $3.29($0.42/ounce)Buy 2 for $5 Lay's chips+ 1 deal4.7 out of 5 stars with 2735 ratings
- $6.69($0.51/ounce)Buy 2 for $10 snacks & dips+ 1 deal4.7 out of 5 stars with 2444 ratings
- $2.49($0.45/ounce)Buy 3 for $6 crackers & chips4.5 out of 5 stars with 3137 ratings
- $3.29($0.41/ounce)Buy 2 for $5 Lay's chips+ 1 deal4.7 out of 5 stars with 4435 ratings
- $6.69($0.54/ounce)Buy 2 for $10 snacks & dips+ 1 deal4.7 out of 5 stars with 2421 ratings
- $2.49($0.45/ounce)Buy 3 for $6 crackers & chips4.5 out of 5 stars with 2385 ratings
- $3.29($0.42/ounce)Buy 2 for $5 Lay's chips+ 1 deal4.7 out of 5 stars with 3024 ratings
- $3.29($0.42/ounce)Buy 2 for $5 Lay's chips+ 1 deal4.7 out of 5 stars with 1848 ratings
- $3.29($0.42/ounce)Buy 2 for $5 Lay's chips+ 1 deal4.7 out of 5 stars with 1893 ratings
- $2.49($0.45/ounce)Buy 3 for $6 crackers & chips4.3 out of 5 stars with 149 ratings
- $2.49Buy 3 for $6 crackers & chips3.6 out of 5 stars with 45 ratings