Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

unicorn chocolate chips

877 results for “unicorn chocolate chips”

Salted Caramel Baking Chips - 11oz - Favorite Day™

$3.99

Nestle Toll House Milk Chocolate Chips for Cookie Baking - 11.5oz: Gluten-Free, No Artificial Flavors

Nestle Toll House Semi-Sweet Chocolate Chips for Cookie Baking - 12oz: Gluten-Free, No Preservatives

Nestle Toll House Dark Chocolate Chips for Cookie Baking - 10oz: Gluten-Free

$4.99($0.50/ounce)

Semi Sweet Chocolate Morsels - 12oz - Good & Gather™

$3.99($0.33/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.6(5116)
Loved for: rich flavor
SNAP EBT eligible

Milk Chocolate Morsels - 11.5oz - Good & Gather™

$3.99($0.35/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.6(5116)
Loved for: rich flavor
SNAP EBT eligible

Recommendations for you

Skip to next section

Sponsored

Semi Sweet Mini Chocolate Morsels - 12oz - Good & Gather

$3.99($0.33/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.6(5116)
Loved for: rich flavor
SNAP EBT eligible

Nestle Toll House Premier White Morsel Baking Chips - 12oz: Gluten-Free, No Artificial Colors

White Baking Morsels - 12oz - Good & Gather™

$3.99($0.33/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.6(5116)
Loved for: rich flavor
SNAP EBT eligible

Nestle Toll House Butterscotch Chips for Cookie Baking - 11oz: Gluten-Free, No Artificial Preservatives

GHIRARDELLI Premium Baking Milk Chocolate Chips - 11.5oz

$7.69($0.67/ounce)
4.8(3316)
Loved for: rich flavor
SNAP EBT eligible

M&M's Halloween Milk Chocolate Pumpkin Pie Candy - 7.44oz

$5.89($0.79/ounce)

Enjoy Life Dark Chocolate Dairy Free Vegan Baking Morsels - 9oz

Nestle Toll House Semi-Sweet Chocolate Chips for Cookie Baking - 24oz: Gluten-Free

$9.19($0.38/ounce)
Skip to next section

Sponsored

Fancy Sprinkles Unicorn Baking Confetti with Sprinkles and Chocolate Chips - 8oz

$4.99($0.62/ounce)

Hershey's Kisses Milk Chocolate Monster Foils Halloween Candy - 9oz

Unreal Peanut Butter Drops - 4oz

$6.39
UNREALNew at target
4.8(79)
SNAP EBT eligible

York Peppermint Dark Chocolate Patties Halloween Candy Snack Size - 11.4oz

$5.89($0.52/ounce)
YorkNew at target
4.7(355)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Fancy Sprinkles Rainbow Baking Confetti with Sprinkles and Chocolate Chips - 8oz

$4.99($0.62/ounce)

3 Musketeers Halloween Chocolate Fun Size Candy Bars - 10.48oz

$5.89($0.56/ounce)
3 MusketeersNew at target
4.7(323)
Loved for: convenient packaging
SNAP EBT eligible

Snyder's of Hanover Halloween Mini Pretzels 30ct/15oz

Harry Potter Fudge Flies Candy - 4oz

$5.99
Harry PotterNew at target
3.9(27)
SNAP EBT eligible

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.