Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

boxed pasta meals

306 results for “boxed pasta meals”

Goodles Protein Pasta Lucky Penne - 8 oz: Added Prebiotics

Oven-Ready Lasagna Noodles - 12oz - Good & Gather™

$1.79($0.15/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.4(632)
Loved for: no-boil convenience
SNAP EBT eligible

Medium Shells - 16oz - Good & Gather™

$1.29($0.08/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.7(1176)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Goodles Protein Pasta Coiled Again - 8oz

Signature Pennoni - 16oz - Good & Gather™

$2.39($0.15/ounce)

Amy's Mushroom Risotto Gluten Free Frozen Bowls - 9.5oz

$6.29($0.66/ounce)
4.1(116)
Loved for: rich umami flavor
SNAP EBT eligible

Extra-Wide Yolk-free Ribbons - 12oz - Good & Gather™

$1.49($0.12/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.8(658)
Loved for: affordable price
SNAP EBT eligible

Signature Cavatappi - 16oz - Good & Gather™

$2.39($0.15/ounce)
4.6(83)
Loved for: al dente texture
SNAP EBT eligible

Brami Italian Protein Pasta Fusilli - 12oz

$3.49
4.7(2550)
Loved for: high protein content
SNAP EBT eligible

Macaroni and Cheese - 7.25oz - Market Pantry

$0.69($0.10/ounce)
Market PantryOnly at target
4(560)
Loved for: affordable
SNAP EBT eligible

Brami Italian Protein Pasta Curly Macaroni - 12oz

$3.49($0.29/ounce)

Hamburger Helper Double Cheeseburger Macaroni - 6oz: With Cream Cheese

$1.69($0.28/ounce)
was $1.89
New lower price

Sponsored

Korean Bros Tteobokki Cheese Cup - 4.23oz

$3.49
reg $3.99
Sale
Korean BrosNew at target
3.8(5)
SNAP EBT eligible

Rao's Homemade Rigatoni Pasta - 16oz

Stouffers Size Chicken Alfredo Meal - 31oz: High Protein, No Added Sugar

$8.99($0.29/ounce)
reg $10.99
Sale

Tri-Color Cheese Tortellini - 17.6oz - Good & Gather™

$5.19($0.29/ounce)

Pot-Size Spaghetti - 16oz - Good & Gather™

$1.29($0.08/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.8(1153)
Loved for: easy to cook
SNAP EBT eligible

Extra-Wide Egg Noodles - 12oz - Good & Gather™

$1.49($0.12/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.7(389)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Jumbo Shells - 12oz - Good & Gather™

$1.99($0.17/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.4(523)
Loved for: affordable price
SNAP EBT eligible

Thin Spaghetti - Good & Gather™

$1.29 - $1.99
Good & GatherOnly at target
4.7(1064)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Rao's Made For Home Meat Lasagna Meal -  9oz

$3.99($0.44/ounce)
reg $5.39
Sale

Lean Cuisine Signature Swedish Meatballs Frozen Meal - 9.125oz: High Protein, No Artificial Flavors, 17g Protein

Dinosaur Shaped Organic Kids' Pasta - 12oz - Good & Gather™

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.