rice sticks
385 results for “rice sticks”
$5.99($2.40/ounce)
Loved for: clean ingredients
SNAP EBT eligible
$6.49($1.62/ounce)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible
$2.49($0.43/ounce)
Loved for: quick preparation
SNAP EBT eligible
$2.69($0.34/ounce)
Loved for: nutritious option
SNAP EBT eligible
$2.89($0.24/ounce)
Buy 2 for $4 Barilla pasta
$2.99
Loved for: creamy texture
SNAP EBT eligible
Sponsored
$4.29
Loved for: tasty flavors
SNAP EBT eligible
$3.19($0.20/ounce)
$6.99($1.23/ounce)
$3.59($0.36/ounce)
$2.29
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible
Sponsored
Trending now
- $2.99Buy 2 for $4 Barilla pasta4.7 out of 5 stars with 14 ratings
- $2.89($0.24/ounce)Buy 2 for $4 Barilla pasta4.2 out of 5 stars with 687 ratings