Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

ships free

1,000+ results for “chips free”

FitJoy Grain Free Everything Seasoned Pretzel Twists - 4.5oz: Dairy-Free, Vegan

$3.99
FitJoyNew at target
4.2(299)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Utz Sourdough Specials Extra Dark Pretzels - 16oz: Tree Nut Free

$3.49($0.22/ounce)
4.6(325)
Loved for: crunchy texture
SNAP EBT eligible

Frito-Lay Favorites Mix Variety Pack - 9.625oz/10ct

$6.69($0.70/ounce)

Donkey Chips Unsalted Tortilla Chips - 11oz: Gluten-Free, No Artificial Flavor

$4.49($0.41/ounce)

Utz Extra Thin Pretzels - 16oz: Tree Nut Free, Salt Flavor

$3.49($0.22/ounce)
4.6(205)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Drizzilicious Rice Cake French Toast - 0.74oz

$0.99
4.6(203)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Drizzilicious Drizzled Mini Rice Cake Variety Pack - 11.1oz/15ct

$12.99
DrizziliciousNew at target
4.5(336)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Sponsored

Frito-Lay Back to School Mix Chips - 14oz/18ct

$8.99
reg $10.99
Sale
Frito-LayNew at target
4.4(16)
SNAP EBT eligible

Jays Original Potato Chips - 8oz: Gluten-Free, No Artificial Preservatives, Vegan

$3.69($0.46/ounce)

Siete Sour Cream and Onion Kettle Chips - 5.5oz

4.3(213)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Siete Chipotle BBQ Kettle Cooked Potato Chips - 5.5oz

4.7(660)
Loved for: clean ingredients
SNAP EBT eligible

SunChips Minis Garden Salsa – 3.75oz

$2.29($0.61/ounce)
Lower price on select items
Buy 3 for $6 chips & snacks
+ 1 deal

Santitas Yellow Corn Tortilla Chips Triangles - 11oz: Gluten-Free

$2.89($0.26/ounce)

Frito-Lay Variety Pack Cheesy Mix - 18ct

$8.99($0.51/ounce)
reg $11.99
Sale

Frito-Lay Variety Pack Classic Mix - 42ct

$19.99($0.51/ounce)
Select items on sale
4.7(4434)
Loved for: great variety
SNAP EBT eligible

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.