vans waffles
$6.39($0.64/ounce)
Loved for: high protein content
SNAP EBT eligible
$21.99
Loved for: fun designs
$3.69($0.44/ounce)
$3.79($0.26/ounce)
Sponsored
$43.99
was $47.49
New lower price
Loved for: fun designs
$5.89($0.18/ounce)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible
$4.89($0.58/ounce)
SNAP EBT eligible
$3.99 - $14.79
Loved for: convenient option
SNAP EBT eligible
$5.29
Loved for: crunchy texture
SNAP EBT eligible
$3.99 - $14.79
Loved for: convenient packaging
SNAP EBT eligible
$4.89
$3.99 - $14.79
$5.99
Loved for: delicious flavor
SNAP EBT eligible
Sponsored
Trending now
- $13.99($1.55/100 count)Buy 1, get 1 25% off up&up™ home essentials4.5 out of 5 stars with 4 ratings
- Highly rated$6.29 - $19.99Select items on saleBuy 1, get 1 25% off up&up™ home essentials4.6 out of 5 stars with 8960 ratings