vans waffles
$4.89($0.40/ounce)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible
$4.89($0.40/ounce)
was $5.29
New lower price
Loved for: high protein content
SNAP EBT eligible
$2.99
Loved for: easy to prepare
SNAP EBT eligible
$4.89($0.40/ounce)
was $5.29
New lower price
Loved for: easy to prepare
SNAP EBT eligible
$5.99($0.20/ounce)
Loved for: resealable packaging
SNAP EBT eligible
$4.99($0.47/ounce)
reg $5.49
Sale
Loved for: delicious taste
SNAP EBT eligible
$3.39($0.21/ounce)
Loved for: easy to prepare
SNAP EBT eligible
$5.79($0.40/ounce)
Loved for: high protein content
SNAP EBT eligible
Sponsored
$5.99($0.62/ounce)
Loved for: easy to prepare
SNAP EBT eligible
$10.49
Loved for: quick preparation
SNAP EBT eligible
$3.79($0.45/ounce)
Loved for: quick preparation
SNAP EBT eligible
$5.89($0.21/ounce)
Loved for: easy preparation
SNAP EBT eligible
Sponsored
Trending now
- $13.99($1.55/100 count)Buy 1, get 1 25% off up&up™ home essentials4.5 out of 5 stars with 4 ratings
- Highly rated$6.29 - $19.99Lower price on select itemsBuy 1, get 1 25% off up&up™ home essentials4.6 out of 5 stars with 8960 ratings