vans waffles
$5.69($0.42/ounce)
Loved for: quick cooking
SNAP EBT eligible
$5.69($0.53/ounce)
$5.69($0.53/ounce)
SNAP EBT eligible
$5.99
Loved for: high protein content
SNAP EBT eligible
$5.99
Loved for: hidden veggies
SNAP EBT eligible
$2.99($0.24/ounce)
Loved for: easy preparation
SNAP EBT eligible
$2.99($0.24/ounce)
Loved for: easy to prepare
SNAP EBT eligible
Recommendations for you
- Highly rated$4.99 - $33.49Buy 2 for $15 Bounty - 2 Mega XL - 2 ply - 185 sheets on select items4.7 out of 5 stars with 30185 ratings
- Highly rated$3.49 - $6.19Buy 2 for $9 cold cereal on select items4.7 out of 5 stars with 16300 ratings
- Highly rated$6.29 - $19.99Lower price on select itemsBuy 1, get 1 25% off up&up™ home essentials4.6 out of 5 stars with 8960 ratings
- Highly rated$9.99 - $59.99$20 Target GiftCard with $100 diapers & wipes purchase4.8 out of 5 stars with 75509 ratings
- Highly rated$8.99 - $49.99$20 Target GiftCard with $100 diapers & wipes purchase4.4 out of 5 stars with 32781 ratings
- Highly rated$2.69 - $18.49Buy 4 for $10 Chomps Snack Sticks meat sticks on select items4.6 out of 5 stars with 10118 ratings
- Highly rated$3.19 - $5.79Buy 1 get 1 25% off LesserEvil organic popcorn on select items4.6 out of 5 stars with 8526 ratings
- $5.49($1.04/ounce)reg $5.99 Sale4.5 out of 5 stars with 226 ratings
- Highly rated$3.00 - $64.99$20 Target GiftCard with $100 diapers & wipes purchase4.7 out of 5 stars with 7379 ratings
- $6.99($0.64/ounce)reg $8.49 Sale4.7 out of 5 stars with 1623 ratings
Sponsored
$5.79($0.40/ounce)
Loved for: protein packed
SNAP EBT eligible
$2.99($0.24/ounce)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible
$5.69($0.37/ounce)
Loved for: easy to prepare
SNAP EBT eligible
$3.99($0.34/ounce)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible
Related deals
- Highly rated$6.29 - $19.99Lower price on select itemsBuy 1, get 1 25% off up&up™ home essentials4.6 out of 5 stars with 8960 ratings
- $13.99($1.55/100 count)Buy 1, get 1 25% off up&up™ home essentials4.5 out of 5 stars with 4 ratings
Sponsored
$5.99($0.67/ounce)
$3.99($0.34/ounce)
SNAP EBT eligible
$2.99($0.24/ounce)
$5.99($0.20/ounce)
Sponsored
Trending now
- $13.99($1.55/100 count)Buy 1, get 1 25% off up&up™ home essentials4.5 out of 5 stars with 4 ratings
- Highly rated$6.29 - $19.99Lower price on select itemsBuy 1, get 1 25% off up&up™ home essentials4.6 out of 5 stars with 8960 ratings