Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

bowtie pasta barilla

303 results for “bowtie pasta barilla”

Four Cheese Mini Ravioli - 9oz - Good & Gather™

$4.99($0.55/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.1(285)
SNAP EBT eligible

Buitoni Mixed Cheese Tortellini Pasta - 20oz

Macaroni and Cheese Spirals - 5.5oz - Market Pantry

$0.69($0.13/ounce)

Goodles Vegan Is Believin - 5.25oz: Added Prebiotics, Clean Label Project Certified

$4.99($0.95/ounce)

Campbell's Italian Style Wedding Soup - 16.1oz: Good Source of Fiber

$2.49
reg $3.19
Sale

Frozen Cheese & Broccoli Ravioli in Fun Shapes - 9oz - Good & Gather™

$3.59($0.40/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.3(163)
Loved for: fun shapes
SNAP EBT eligible

Pasta Roni Parmesan Cheese Flavor - 5.1oz

$1.49($0.29/ounce)
was $1.69
New lower price
4.5(154)
Loved for: quick preparation
SNAP EBT eligible

Rummo Gluten Free Rigatoni Pasta - 12oz

$4.19($0.35/ounce)

Samyang Buldak Birria Spicy Ramen - 22.9oz/5ct

$7.59
reg $7.99
Sale

Pearled Farro - 16oz - Good & Gather™

$5.99($0.37/ounce)
4.7(19)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Sponsored

90 Second Garlic & Olive Oil Quinoa Microwavable Pouch - 8oz - Good & Gather™

Goodles Deluxe Queso Tell me More White Cheddar Liquid Mac and Cheese - 9oz

$3.49($0.39/ounce)
reg $3.69
Sale

Katie's Fiori Marinara Pasta Bake - 24oz

$11.99
reg $13.49
Sale
4(35)
Loved for: fresh ingredients
SNAP EBT eligible

Suddenly Salad Herb and Garlic Pasta Salad - 7.5oz

$1.99
4.5(31)
Loved for: quick preparation
SNAP EBT eligible

Annie's Protein Pickle Flavor Pasta and Cheese - 6oz

$2.99

Manischewitz Wide Egg Noodles - 12oz

$2.99($0.25/ounce)

A-Sha Hello Kitty Chicken Cup Noodle Soup - 2.29oz

Foods Mama Cups Vegetable Noodles - 2.47oz

$1.19($0.48/ounce)

Knorr Pasta Sides Alfredo - 4.4oz: No Added MSG, No Artificial Flavors, No Preservatives

$1.39($0.32/ounce)

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.