Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

frozen vegetable pasta

409 results for “frozen vegetable pasta”

Stouffer's Rigatoni Pasta with Chicken & Pesto Meal - 8.875oz: High Protein

$3.59($0.43/ounce)

Rao's Four Cheese Ravioli w Marinara Sauce - 9.5oz

$3.99($0.42/ounce)
reg $5.39
Sale
4.2(22)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Wide Egg Noodles - 12oz - Good & Gather™

$1.49($0.12/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.7(1322)
SNAP EBT eligible

Frozen Four Cheese Gnocchi - 22oz - Good & Gather™

Rotini - 16oz - Good & Gather™

$1.29($0.08/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.7(1664)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Lean Cuisine 2ct/10oz Comfort Cravings Frozen Five Cheese Rigatoni

$5.68($0.28/ounce)
Value Bundle
$5.98 when purchased separately

Rana Spinach & Ricotta Ravioli - 10oz: All, No Preservatives

$5.69($0.57/ounce)
4.6(893)
Loved for: quick cooking time
SNAP EBT eligible

Frozen Cheese Tortellini Pasta - 19oz - Market Pantry™

Lean Cuisine 2ct/8oz Protein Kick Vermont White Cheddar Frozen Mac and Cheese

$6.64($0.42/ounce)
Value Bundle
$6.98 when purchased separately

Rigatoni - 16oz - Good & Gather™

$1.29($0.08/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.7(1480)
Loved for: great value
SNAP EBT eligible

Sponsored

Stouffer's Chicken & Broccoli Pasta Bake Meal Dinner - 40oz: No Added Sugar, High Protein, No Preservatives

$8.99($0.22/ounce)
reg $9.89
Sale

Brami Italian Protein Pasta Fusilli - 12oz

$3.49
4.7(2550)
Loved for: high protein content
SNAP EBT eligible

Butternut Squash Ravioli - 9oz - Good & Gather™

$4.99($0.55/ounce)

Signature Radiatore - 16oz - Good & Gather™

$2.39($0.15/ounce)

Brami Italian Protein Pasta Curly Macaroni - 12oz

$3.49($0.29/ounce)

Brami Italian Protein Radiatori Pasta - 12oz

$3.49($0.29/ounce)
4.7(780)
Loved for: high protein content
SNAP EBT eligible

Elbow Macaroni - Good & Gather™

$1.29 - $1.99
Good & GatherOnly at target
4.7(1856)
SNAP EBT eligible

Extra-Wide Yolk-free Ribbons - 12oz - Good & Gather™

$1.49($0.12/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.8(658)
Loved for: affordable price
SNAP EBT eligible

Lean Cuisine Classic Five Cheese Rigatoni Frozen Meals 10oz

$2.99($0.30/ounce)
4.3(1099)
Loved for: meal convenience
SNAP EBT eligible

Cheese Tortellini - 20oz - Good & Gather™

$7.49($0.37/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.4(643)
Loved for: easy to cook
SNAP EBT eligible

Amy's Gluten Free Frozen Broccoli & Cheddar Bake Meal Bowls - 9.5oz

$6.29($0.66/ounce)
4.5(584)
Loved for: cheesy flavor
SNAP EBT eligible

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.