Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

linguini pasta

485 results for “linguini pasta”

Goodles Protein Pasta Curveballs - 8 oz: Added Prebiotics, 0 Grams Saturated Fat

$2.69($0.34/ounce)

Medium Shells - 16oz - Good & Gather™

$1.29($0.08/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.7(1177)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Goodles Hot Shot Jackpot Twirly Noodles - 5.25oz

$3.19
GoodlesNew at target
4.6(130)
SNAP EBT eligible

Banza Gluten Free Chickpea Rotini - 8oz

$3.59($0.45/ounce)
4.6(1130)
Loved for: high protein content
SNAP EBT eligible

Alphabet Shaped Organic ' Pasta - 12oz - Good & Gather

Extra-Wide Egg Noodles - 12oz - Good & Gather™

$1.49($0.12/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.7(389)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Thin Spaghetti - Good & Gather™

$1.29 - $1.99
Good & GatherOnly at target
4.7(1065)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Rao's Homemade Rigatoni Pasta - 16oz

Barilla Gluten Free Elbows Pasta - 12oz

$2.89($0.24/ounce)
4.5(284)
Loved for: excellent flavor
SNAP EBT eligible

Frozen Cheese Tortellini Pasta - 19oz - Market Pantry™

Barilla Wavy Lasagna Pasta - 16oz

$2.69($0.17/ounce)

Barilla Gluten Free Fettuccine Pasta - 12oz

$2.89($0.24/ounce)
4.6(156)
Loved for: versatile recipes
SNAP EBT eligible

Sponsored

Rana Spinach & Ricotta Ravioli - 10oz: All, No Preservatives

$5.69($0.57/ounce)
4.6(893)
Loved for: quick cooking time
SNAP EBT eligible

Riff Sesame Ginger Noodle - 6.7oz

$6.99
RiffNew at target
4.8(17)
SNAP EBT eligible

Barilla Rigatoni Pasta - 16oz

$1.89($0.12/ounce)
4.9(215)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Penne Rigate -  Good & Gather™

$1.29 - $1.99
Good & GatherOnly at target
4.8(1629)
SNAP EBT eligible

MOMOFUKU Soy and Scallion Noodles - 14.2oz/4ct

$9.99($0.70/ounce)
4.8(534)
Loved for: quick preparation
SNAP EBT eligible

Rana Linguine Flat Pasta - 9oz

$2.99

Goodles Cheddar Weather Twirly Noodles - 5.25oz

$2.99
GoodlesNew at target
4.6(142)
SNAP EBT eligible

Barilla Rotini Pasta - 16oz

$1.89($0.12/ounce)
4.8(830)
Loved for: quick cooking time
SNAP EBT eligible

Barilla Gluten Free Spaghetti Pasta - 12oz

$2.89($0.24/ounce)

Barilla Gluten Free Penne Pasta - 12oz

$2.89($0.24/ounce)
4.6(618)
Loved for: best gluten-free option
SNAP EBT eligible

Goodles Dry Protein Pasta See Ya Later Radiator - 8oz

Rana 5 Cheese Tortellini - 20oz

$8.49($0.42/ounce)
4.7(1057)
SNAP EBT eligible

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.