Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

Grocery

Buy again

Fall favorite lineup

Deals on everyday faves

Sponsored

31,742 results

Chobani Whole Milk Plain Greek Yogurt - 15g Protein 32oz

$5.99($0.19/ounce)

Lactose Free Vitamin D Milk - 0.5gal - Good & Gather™

$3.29($0.05/fluid ounce)

Daisy Pure & Natural Sour Cream - 8oz

$1.89($0.24/ounce)

Iodized Salt - 26oz - Good & Gather™

$0.99($0.04/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.7(2015)
SNAP EBT eligible

Sponsored

M&M's Milk Chocolate Minis Sharing Size Candy - 9.4oz

$5.49($0.58/ounce)

Boursin Garlic and Fine Herbs Gourmet Cheese - 5.3oz

$5.79($1.11/ounce)

Fresh Baby Spinach - 5oz - Good & Gather™

$2.29($0.46/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.5(1109)
SNAP EBT eligible

Organic Air Chilled Boneless Skinless Chicken Breast - 0.75-1.90lbs - price per lb - Good & Gather™

$13.28 max price($6.99/lb)
Final price will be based on weight.

Sponsored

Kodiak Protein-Packed Frozen Cinnamon French Toast Sticks - 14.5oz

Graza Sizzle Extra Virgin Olive Oil for Cooking - 750ml

$14.29($0.56/fluid ounce)

Mild Ground Italian Sausage - 16oz - Good & Gather™

$3.99($0.25/ounce)

Built Bar Brownie Batter Puff Protein Bars - 17g Protein - 4ct

60k+ bought in last month

Sponsored

Thomas Cinnamon Raisin Bagels - 18oz/6ct

Applewood Smoked Uncured Turkey Bacon - 8oz - Good & Gather™

$4.49($0.56/ounce)

Pumpkin Jack o' Lantern Ice Cream Sandwiches - 13.52fl oz/4ct - Favorite Day™

$4.99($0.37/fluid ounce)

Crispy Crinkle Cut French Fries - 32oz - Market Pantry

Get top deals, latest trends, and more.