Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

onion soup kix

308 results for “onion soup kix”

Lipton Recipe Secrets Onion Soup & Dip Mix - 2oz/2pk

$1.99($1.00/ounce)

Chicken Broth - 32oz - Good & Gather™

$1.59($0.05/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.7(6124)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Lipton Recipe Secrets Beefy Onion Soup & Dip Mix - 2.2oz/2pk

$1.99($0.90/ounce)

Goodles Hot Shot Jackpot Twirly Noodles - 5.25oz

$3.19
GoodlesNew at target
4.6(130)
SNAP EBT eligible

Lipton Soup Secrets Extra Noodle Soup Mix - 4.9oz/2pk

Riff Sesame Ginger Noodle - 6.7oz

$6.99
RiffNew at target
4.8(16)
SNAP EBT eligible

Fresh Red Onion - each

$1.49
4.4(3750)
SNAP EBT eligible

Butternut Squash Soup - 16oz - Good & Gather™

$3.69($0.23/ounce)

Recommendations for you

Skip to next section

Sponsored

Lipton Recipe Secrets Onion Soup & Dip Mix - 1.9oz

$3.69($1.94/ounce)
4.5(175)
Loved for: versatile use
SNAP EBT eligible

Panera Bread Soups, Panera Bread Broccoli Cheddar Soup - 16oz

$5.99($0.37/ounce)
4.6(1372)
Loved for: creamy texture
SNAP EBT eligible

Fresh Garlic Onion Chuck Roast - 1.96-3.6 lbs - price per lb - Good & Gather™

$35.96 max price($9.99/lb)
Final price will be based on weight.

Frozen Crispy Hash Brown Potato Patties - 22.5oz/10ct - Market Pantry™

$3.49($0.16/ounce)

Lipton Soup Secrets Noodle Soup Mix - 4.5oz/2pk: Chicken Flavor

$1.99($0.44/ounce)
4.2(483)
Loved for: comforting aroma
SNAP EBT eligible

Panera Bread Gluten Free Creamy Chicken & Wild Rice Soup - 16oz: USDA Grade A

Beef Broth - 32oz - Good & Gather™

$1.59($0.05/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.7(6124)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible
Skip to next section

Sponsored

Panera Bread Chicken Noodle Soup - 16oz

$5.99($0.37/ounce)

Swanson 100% Natural Gluten Free Beef Broth - 32oz

$1.95($0.06/ounce)
Select items on sale

Fresh Yellow Onions - 3lb Bag - Good & Gather™

$2.99($0.06/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.4(2805)
SNAP EBT eligible

Campbell's Condensed Cream of Chicken Soup - 10.5oz: No Added Sugar, No High Fructose Corn Syrup

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.