Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

quinoa spaghetti

206 results for “quinoa spaghetti”

Gluten Free Spaghetti - 12oz - Good & Gather™

$2.39($0.20/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.2(318)
SNAP EBT eligible

Spaghetti - Good & Gather™

$1.29 - $1.99
Good & GatherOnly at target
4.7(3069)
Loved for: affordable price
SNAP EBT eligible

Pot-Size Spaghetti - 16oz - Good & Gather™

$1.29($0.08/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.8(1153)
Loved for: easy to cook
SNAP EBT eligible

Thin Spaghetti - Good & Gather™

$1.29 - $1.99
Good & GatherOnly at target
4.7(1065)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Nongshim Toomba Pillow pack - 4.83oz

$2.49
NongshimNew at target
5(1)
SNAP EBT eligible

Barilla Protein+ Spaghetti Pasta - 14.5oz

$2.99($0.21/ounce)
4.8(655)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Barilla Spaghetti Pasta - 16oz

$1.89($0.12/ounce)
4.8(1512)
SNAP EBT eligible

Barilla Gluten Free Spaghetti Pasta - 12oz

$2.89($0.24/ounce)

Recommendations for you

Skip to next section

Sponsored

Rao's Homemade Spaghetti Pasta -  16oz

Pot-Size Thin Spaghetti - 16oz - Good & Gather™

$1.29($0.08/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.8(188)
SNAP EBT eligible

Barilla Thin Spaghetti Pasta - 16oz

$1.89($0.12/ounce)
4.8(910)
Loved for: quick cooking time
SNAP EBT eligible

Riff Creamy Parmesan Cavatappi - 6.3oz

$6.99
RiffNew at target
4.7(15)
SNAP EBT eligible

Brami Italian Protein Spaghetti Pasta - 14.5oz

$3.49($0.24/ounce)

Riff Spicy Tomato Rigatoni - 6.3oz

$6.99
RiffNew at target
4.8(16)
SNAP EBT eligible

Rummo Spaghetti Pasta - 16oz

$3.89($0.24/ounce)

Annie's Organic Halloween Cheddar Mac and Cheese - 6oz: No Artificial Flavors, No Added Sugar

Skip to next section

Sponsored

Farfalle - 16oz - Good & Gather™

$1.59($0.10/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.8(1500)
Loved for: great value
SNAP EBT eligible

Cheese Tortellini - 20oz - Good & Gather™

$7.49($0.37/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.4(642)
Loved for: easy to cook
SNAP EBT eligible

Nasoya Gluten Free Vegan Zero Spaghetti Shaped Shirataki - 8oz

SpaghettiOs Canned Pasta with Meatballs - 15.6oz: No Artificial Colors

Carbe Diem Foods Spaghetti Pasta - 12oz

$3.99($0.33/ounce)

Rana Spinach & Ricotta Ravioli - 10oz: All, No Preservatives

$5.69($0.57/ounce)
4.6(889)
Loved for: quick cooking time
SNAP EBT eligible

Spaghetti with Meatballs - 12oz - Good & Gather™

$5.99($0.50/ounce)

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.