Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

spagetti pasta

243 results for “spaghetti pasta”

Brami Italian Protein Pasta Curly Macaroni - 12oz

$3.49($0.29/ounce)

Rana Spinach & Ricotta Ravioli - 10oz: All, No Preservatives

$5.69($0.57/ounce)
4.6(893)
Loved for: quick cooking time
SNAP EBT eligible

Samyang Tangle Creamy Mushroom Pasta Bowl - 3.7oz

Signature Cavatappi - 16oz - Good & Gather™

$2.39($0.15/ounce)
4.6(86)
Loved for: al dente texture
SNAP EBT eligible

Barilla Protein+ Penne Pasta - 14.5oz

$2.99($0.21/ounce)
4.8(846)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Nissin Foods Hot & Spicy Chicken Bowl Noodles 3.32oz

$1.69($0.51/ounce)
4.3(984)
Loved for: quick preparation
SNAP EBT eligible

Oven-Ready Lasagna Noodles - 12oz - Good & Gather™

$1.79($0.15/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.4(632)
Loved for: no-boil convenience
SNAP EBT eligible

A Taste of Thai Gluten Free Vermicelli Rice Noodles - 8.8oz

$3.99($0.45/ounce)
4.4(220)
Loved for: gluten-free option
SNAP EBT eligible

Maruchan Souper 6-Pack Ramen Noodle Soup

$2.29
4.7(3972)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Tri-color Rotini - 12oz - Good & Gather™

$1.29($0.11/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.8(1303)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Goodles Twist My Parm Cup Pasta - 2.2oz

$1.99
GoodlesNew at target
SNAP EBT eligible

Thai Kitchen Gluten Free Stir Fry Rice Noodles - 14oz

$4.79($0.34/ounce)
was $5.49
New lower price
4.5(316)
Loved for: quick cooking time
SNAP EBT eligible

Sponsored

Rigatoni - 16oz - Good & Gather™

$1.29($0.08/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.7(1480)
Loved for: great value
SNAP EBT eligible

Wel Pac Chow Mein Stir-Fry Noodles - 6oz

$2.99($0.50/ounce)
4.5(277)
Loved for: quick cooking time
SNAP EBT eligible

Extra-Wide Yolk-free Ribbons - 12oz - Good & Gather™

$1.49($0.12/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.8(658)
Loved for: affordable price
SNAP EBT eligible

Goodles Protein Pasta Curveballs - 8 oz: Added Prebiotics, 0 Grams Saturated Fat

$2.69($0.34/ounce)

Banza Gluten Free Chickpea Rotini - 8oz

$3.59($0.45/ounce)
4.6(1130)
Loved for: high protein content
SNAP EBT eligible

Manischewitz Wide Egg Noodles - 12oz

$2.99($0.25/ounce)

Signature Orzo - 16oz - Good & Gather™

$2.39($0.15/ounce)
4.4(173)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Farfalle - 16oz - Good & Gather™

$1.59($0.10/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.8(1500)
Loved for: great value
SNAP EBT eligible

MOMOFUKU Sesame Miso Noodles - 14.5oz/4ct

$9.99($0.69/ounce)
4.5(157)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Rao's Homemade Linguine Pasta - 16oz

$3.19($0.20/ounce)
4.8(366)
Loved for: firm texture
SNAP EBT eligible

Pasta Roni Angel Hair Pasta with Herbs - 4.8oz

$1.49($0.31/ounce)
was $1.69
New lower price

Samyang Buldak Birria Spicy Ramen - 22.9oz/5ct

$7.59
reg $7.99
Sale

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.