fresh cake
314 results
for “fresh cake”Bestseller
$5.49($0.39/ounce)
Favorite DayOnly at target
SNAP EBT eligible
$3.99($0.44/ounce)
Buy 1, get 1 25% off select Pillsbury refrigerated dough
PillsburyNew at target
SNAP EBT eligible
Recommendations for you
$3.99($0.44/ounce)
Buy 1, get 1 25% off select Pillsbury refrigerated dough
PillsburyNew at target
SNAP EBT eligible
$5.49($0.39/ounce)
Favorite DayOnly at target
SNAP EBT eligible
Highly rated
$3.59($0.31/ounce)
SNAP EBT eligible
Related deals
- $1.89($0.12/ounce)Buy 2 for $3 Pillsbury Funfetti cake mixes4.8 out of 5 stars with 921 ratings
- $0.99($0.06/ounce)reg $1.29 Sale4.7 out of 5 stars with 315 ratings
- $0.99($0.06/ounce)reg $1.29 Sale4.7 out of 5 stars with 289 ratings
- $1.89($0.12/ounce)Buy 2 for $3 Pillsbury Funfetti cake mixes4.4 out of 5 stars with 232 ratings
- $2.89($0.32/ounce)reg $4.39 Sale4 out of 5 stars with 58 ratings
- $36.99($0.58/ounce)reg $38.99 Sale4.8 out of 5 stars with 134 ratings
- $67.99($0.38/ounce)reg $69.49 Sale5 out of 5 stars with 5 ratings
$3.19($0.21/ounce)
was $3.49
New lower price
PillsburyNew at target
SNAP EBT eligible
$2.69($0.45/ounce)
Favorite DayOnly at target
SNAP EBT eligible
Bestseller
$4.49($0.45/ounce)
Favorite DayOnly at target
SNAP EBT eligible
Sponsored
Trending now
- $1.89($0.12/ounce)Buy 2 for $3 Pillsbury Funfetti cake mixes4.8 out of 5 stars with 921 ratings
- $1.89($0.12/ounce)was $1.99 New lower price4.4 out of 5 stars with 560 ratings
- $0.99($0.06/ounce)reg $1.29 Sale4.7 out of 5 stars with 289 ratings
- $1.89($0.12/ounce)Buy 2 for $3 Pillsbury Funfetti cake mixes4.4 out of 5 stars with 232 ratings
- $1.49($0.10/ounce)was $1.69 New lower price4.4 out of 5 stars with 619 ratings
- $0.99($0.06/ounce)reg $1.29 Sale4.7 out of 5 stars with 315 ratings
- $1.89($0.12/ounce)was $1.99 New lower price3.7 out of 5 stars with 248 ratings
- $2.89($0.32/ounce)reg $4.39 Sale4 out of 5 stars with 58 ratings
Highly rated
Sponsored
$1.69($0.13/ounce)
reg $1.99
Sale
Bestseller
$5.99($1.11/ounce)
SNAP EBT eligible
Highly rated
$1.69($0.13/ounce)
Select items on sale
SNAP EBT eligible
$5.49($0.39/ounce)
SNAP EBT eligible
$5.99($1.11/ounce)
SNAP EBT eligible