Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

pastini pasta

Popular Filters

480 results for “pastini pasta”

Barilla Gluten Free Oven Ready Lasagna Pasta - 10oz

$2.89($0.29/ounce)
4.5(186)
Loved for: easy to use
SNAP EBT eligible

Barilla Oven Ready Lasagna Pasta - 9oz

$2.69($0.30/ounce)
4.3(228)
Loved for: easy to use
SNAP EBT eligible

Chef Boyardee Beef Ravioli - 15oz

$1.19($0.08/ounce)

Pot-Size Thin Spaghetti - 16oz - Good & Gather™

$1.29($0.08/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.8(188)
SNAP EBT eligible

Banza Gluten Free Chickpea Rotini - 8oz

$3.59($0.45/ounce)
4.6(1130)
Loved for: high protein content
SNAP EBT eligible

Cheese Ravioli Pasta - 25oz - Market Pantry

$4.89($0.20/ounce)
4.3(248)
Loved for: quick cooking time
SNAP EBT eligible

Pasta Roni Parmesan Cheese Flavor - 5.1oz

$1.49($0.29/ounce)
was $1.69
New lower price
4.5(154)
Loved for: quick preparation
SNAP EBT eligible

Goodles Protein Pasta Coiled Again - 8oz

Barilla Fettuccine Pasta - 16oz

$1.89($0.12/ounce)

Barilla Gluten Free Fettuccine Pasta - 12oz

$2.89($0.24/ounce)
4.6(156)
Loved for: versatile recipes
SNAP EBT eligible

Annie's Organic Halloween Cheddar Mac and Cheese - 6oz: No Artificial Flavors, No Added Sugar

Barilla Medium Shells Pasta - 16oz

$1.89($0.12/ounce)

Sponsored

Frozen Stuffed Mini Rigatoni in a Marinara Sauce -with Hidden Vegetables - 8oz - Good & Gather™

$3.49($0.44/ounce)

Near East Mix Roasted Garlic & Olive Oil Couscous - 5.8oz

$2.49($0.43/ounce)
4.6(345)
Loved for: quick preparation
SNAP EBT eligible

Near East Mix Parmesan Couscous - 5.9oz

$2.49($0.42/ounce)

Rao's Homemade Rigatoni Pasta - 16oz

Pasta Roni Angel Hair Pasta with Herbs - 4.8oz

$1.49($0.31/ounce)
was $1.69
New lower price

DeLallo Italian Potato Gnocchi - 16oz

$2.99
4.5(391)
Loved for: easy to prepare
SNAP EBT eligible

Rana Spinach & Ricotta Ravioli - 10oz: All, No Preservatives

$5.69($0.57/ounce)
4.6(889)
Loved for: quick cooking time
SNAP EBT eligible

Kraft Mac and Cheese 5.5oz Super Mario Brothers Shaped + 5.5oz Spongebob Shaped

$2.26
Value Bundle
$2.38 when purchased separately

Rana Mushroom Ravioli - 10oz

$5.69($0.57/ounce)
4.6(220)
Loved for: flavorful filling
SNAP EBT eligible

Samyang Tangle Creamy Mushroom Pasta Bowl - 3.7oz

Buitoni Spinach & Ricotta Ravioli Pasta - 20oz

$7.99
4.3(16)
Loved for: quick cooking time
SNAP EBT eligible

Riff Spicy Tomato Rigatoni - 6.3oz

$6.99
RiffNew at target
4.8(16)
SNAP EBT eligible

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.