Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

potato flakes

221 results for “potato flakes”

Bob's Red Mill Vegan Potato Flakes - 16oz

Kellogg's Frosted Flakes Cereal - 12oz: Fat Free, No High Fructose Corn Syrup

$3.99($0.33/ounce)
Select items on sale
Buy 2 for $7 breakfast cereal on select items

Frosted Flakes Cinnamon Maple Breakfast Cereal - 20.1oz

$5.29
4.7(66)
Loved for: delicious flavor
SNAP EBT eligible

Idahoan Gluten Free Original Mashed Potatoes - 13.75oz

$2.59($0.19/ounce)
4.6(725)
Loved for: easy to prepare
SNAP EBT eligible

Recommendations for you

Skip to next section

Sponsored

Idahoan Gluten Free Buttery Homestyle Mashed Potatoes - 4oz

$1.59($0.40/ounce)
was $1.69
New lower price
4.7(1381)
Loved for: buttery flavor
SNAP EBT eligible

Idahoan Gluten Free Roasted Garlic Mashed Potatoes - 4oz: Wheat Free, Plant-Based

$1.59($0.40/ounce)
was $1.69
New lower price

Idahoan Gluten Free Butter & Herb Mashed Potatoes - 4oz: Wheat Free, Plant-Based

$1.59($0.40/ounce)
was $1.69
New lower price

Idahoan Gluten Free Baby Reds Mashed Potatoes - 4.1oz: Wheat Free, Plant-Based

$1.59($0.39/ounce)
was $1.69
New lower price

McCormick Harry Potter Cauldron Cake Finishing Sugar - 3.43oz

Alexia Waffle Cut Sweet Potato Seasoned Vegan Fries - 20oz

$5.99($0.30/ounce)

Fresh Organic Gold Bite-Size Baby Potatoes - 24oz

$4.99
New at target
5(3)
SNAP EBT eligible

Fresh Organic Gold Potatoes - 3lb

$4.99($0.10/ounce)
New at target
3.8(38)
SNAP EBT eligible
Skip to next section

Sponsored

Idahoan Gluten Free Buttery Homestyle Microwavable Mashed Potato Cups - 6oz/4ct: Wheat Free, Plant-Based

Betty Crocker Sliced Au Gratin Potatoes - 4oz: No High Fructose Corn Syrup

$2.29($0.57/ounce)

Idahoan Gluten Free Four Cheese Mashed Potatoes - 4oz: Wheat Free, Plant-Based

$1.59($0.40/ounce)
was $1.69
New lower price

Fresh Organic Red Bite-Size Baby Potatoes - 24oz

$4.99
New at target
3.7(3)
SNAP EBT eligible

Idahoan Gluten Free Buttery Homestyle Mash Potatoes - 8oz: Wheat Free, Plant-Based

$2.99($0.37/ounce)

Little Spoon Mini Homestyle Pancakes - 11.64oz

$9.99
Little SpoonNew at target
4.7(84)
SNAP EBT eligible

McCormick Harry Potter Pumpkin Pasty Finishing Sugar - 3.47oz

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.