Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

ube halaya

200 results for “ube halaya”

Badia Gluten Free Complete Seasoning - 12oz

$6.99($0.58/ounce)

Nongshim Toomba Pillow pack - 4.83oz

$2.49
NongshimNew at target
5(1)
SNAP EBT eligible

Chobani Ube Dairy Coffee Creamer - 24 fl oz

$5.79
ChobaniNew at target
3.5(220)
SNAP EBT eligible

Fresh English Cucumber - Each

$0.99
4.3(4027)
SNAP EBT eligible

La Costena Chipotle Peppers in Adobo Sauce - 7oz

$1.89($0.27/ounce)

BelGioioso Fresh Mozzarella Pearl Cheese - 8oz

$5.29($0.66/ounce)
4.7(621)
Loved for: fresh taste
SNAP EBT eligible

Recommendations for you

Skip to next section

Sponsored

Goodles Shella Good Aged White Cheddar Protein Mac and Cheese Cup - 2.1oz

Sambazon Frozen Superberry Acai Bowl - 6.1oz

$3.99($0.65/ounce)
4.3(744)
Loved for: easy to prepare
SNAP EBT eligible

Panera Bread Gluten Free Autumn Squash Soup - 16oz

$5.99($0.37/ounce)
4.4(276)
Loved for: strong squash flavor
SNAP EBT eligible

Fishwife Tinned Seafood Co Albacore Tuna with Soy Ginger - 3.2oz

Samyang Tangle Creamy Mushroom Pasta Bowl - 3.7oz

Korean Bros Tteobokki Cheese Cup - 4.23oz

$3.49
reg $3.99
Sale
Skip to next section

Sponsored

Sambazon Frozen Original Acai Berry & Guarana Pieces - 12oz

$5.99($0.50/ounce)
4.6(133)
Loved for: convenient packaging
SNAP EBT eligible

Samyang Buldak Birria Spicy Ramen - 22.9oz/5ct

$7.59
reg $7.99
Sale

Sambazon Frozen Unsweetened Acai Berry Pieces - 12oz

$5.99($0.50/ounce)
4.6(96)
Loved for: rich flavor
SNAP EBT eligible

Kamuela Tomatoes - 16oz

$5.99
4.7(7)
SNAP EBT eligible

Café Bustelo Supreme Freeze Dried Instant Coffee - 3.52oz: Medium Roast

$7.79($2.21/ounce)

Eight O'Clock Original Medium Roast Ground Coffee - 11oz: Arabica Beans, African & Latin America Variety

Cacique Cotija Part Skim Milk Cheese - 10oz: Gluten-Free

$5.29($0.53/ounce)
4.5(134)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.