Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

signature pasta

335 results for “signature pasta”

Frozen Cheese Tortellini Pasta - 19oz - Market Pantry™

Rao's Homemade Linguine Pasta - 16oz

$3.19($0.20/ounce)
4.8(366)
Loved for: firm texture
SNAP EBT eligible

Barilla Ready Pasta Rotini - 7oz

$1.99($0.28/ounce)
4.5(342)
Loved for: quick cooking time
SNAP EBT eligible

Five Cheese Pumpkin & Maple Leaf-Shaped Ravioli - Good & Gather 9oz

Annie's Organic Halloween Cheddar Mac and Cheese - 6oz: No Artificial Flavors, No Added Sugar

Goodles Protein Pasta Curveballs - 8 oz: Added Prebiotics, 0 Grams Saturated Fat

$2.69($0.34/ounce)

Frozen Stuffed Mini Rigatoni with Butter Parmesan Sauce - 7oz - Good & Gather™

$3.49($0.50/ounce)

Riff Sesame Ginger Noodle - 6.7oz

$6.99
RiffNew at target
4.8(16)
SNAP EBT eligible

Barilla Gluten Free Fettuccine Pasta - 12oz

$2.89($0.24/ounce)
4.6(156)
Loved for: versatile recipes
SNAP EBT eligible

Barilla Fettuccine Pasta - 16oz

$1.89($0.12/ounce)

Rao's Homemade Rigatoni Pasta - 16oz

Sponsored

Brami Italian Protein Pasta Fusilli - 12oz

$3.49
4.7(2550)
Loved for: high protein content
SNAP EBT eligible

Stouffer's Rigatoni Pasta with Chicken & Pesto Meal - 8.875oz: High Protein

$3.59($0.43/ounce)

Kraft Mac and Cheese 5.5oz Super Mario Brothers Shaped + 5.5oz Spongebob Shaped

$2.26
Value Bundle
$2.38 when purchased separately

Barilla Rigatoni Pasta - 16oz

$1.89($0.12/ounce)
4.9(215)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Kraft Original Mac and Cheese Dinner - 7.25oz + Kraft Power Mac Original Mac and Cheese - 7.25oz

Banza Gluten Free Chickpea Penne - 8oz: Certified Vegan

$3.59($0.45/ounce)
4.7(960)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Rana Spinach & Ricotta Ravioli - 10oz: All, No Preservatives

$5.69($0.57/ounce)
4.6(890)
Loved for: quick cooking time
SNAP EBT eligible

Goodles Protein Pasta Lucky Penne - 8 oz: Added Prebiotics

Banza Gluten Free Chickpea Rotini - 8oz

$3.59($0.45/ounce)
4.6(1130)
Loved for: high protein content
SNAP EBT eligible

Thai Kitchen Gluten Free Stir Fry Rice Noodles - 14oz

$4.79($0.34/ounce)
was $5.49
New lower price
4.5(316)
Loved for: quick cooking time
SNAP EBT eligible

Stouffer's Classic Fettuccini Alfredo Pasta Frozen Meals – 11.5oz

$3.59($0.31/ounce)

Barilla Medium Shells Pasta - 16oz

$1.89($0.12/ounce)

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.