cost of lentils
218 results
for “cost of lentils”$3.19($0.40/ounce)
Good & GatherOnly at target
SNAP EBT eligible
Recommendations for you
$4.79($0.68/ounce)
Good & GatherOnly at target
SNAP EBT eligible
$3.69($0.25/ounce)
$2.39($0.13/ounce)
SNAP EBT eligible
$2.99($0.18/ounce)
reg $3.39
Sale
Related deals
- $1.49($0.10/ounce)Buy 4 for $4 Del Monte & Campbell's canned foods4.4 out of 5 stars with 1141 ratings
- $1.49($0.10/ounce)Buy 4 for $4 Del Monte & Campbell's canned foods4.6 out of 5 stars with 643 ratings
- $1.49($0.10/ounce)Buy 4 for $4 Del Monte & Campbell's canned foods4.6 out of 5 stars with 686 ratings
- $4.99($0.18/ounce)Save 20% on select Bianco DiNapoli organic tomatoes4.6 out of 5 stars with 16 ratings
- $4.99($0.18/ounce)Save 20% on select Bianco DiNapoli organic tomatoes4.7 out of 5 stars with 46 ratings
- $1.99($0.13/ounce)reg $2.39 Sale4.7 out of 5 stars with 228 ratings
$2.49($0.28/ounce)
Good & GatherOnly at target
SNAP EBT eligible
$1.99($0.10/ounce)
SNAP EBT eligible
$2.89($0.29/ounce)
Good & GatherOnly at target
SNAP EBT eligible
$7.19($0.22/ounce)
Lower price on select items
Buy 1, get 1 25% off select yogurt cups on select items
SNAP EBT eligible
Sponsored
Trending in Canned Vegetables
- $1.49($0.10/ounce)Buy 4 for $4 Del Monte & Campbell's canned foods4.6 out of 5 stars with 643 ratings
- $1.49($0.10/ounce)Buy 4 for $4 Del Monte & Campbell's canned foods4.4 out of 5 stars with 1141 ratings
- $1.49($0.10/ounce)Buy 4 for $4 Del Monte & Campbell's canned foods4.6 out of 5 stars with 686 ratings
- $5.19($0.74/fluid ounce)4.2 out of 5 stars with 226 ratings
$4.69($0.47/ounce)
$5.19($0.24/ounce)
Lower price on select items
Buy 1, get 1 25% off select yogurt cups on select items
$3.39($0.34/ounce)
Sponsored
Highly rated
$4.99($0.91/ounce)
Good & GatherOnly at target
SNAP EBT eligible
$4.69($0.47/ounce)
$3.29($0.63/ounce)
$2.49($0.83/ounce)
$2.49($1.00/ounce)
Highly rated
$2.89($0.40/ounce)
Good & GatherOnly at target
SNAP EBT eligible