skip to main content
skip to footer
Target New Arrivals
Halloween
Clothing, Shoes & Accessories
Home & Decor
Kitchen & Dining
Patio, Lawn & Garden
Grocery
Household Essentials
Baby
Beauty
Target Beauty Studio
Personal Care
Sports & Outdoors
Pets
Health
Wellness
School & Office Supplies
Toys & Games
Electronics & Tech
Video Games
Books, Music & Movies
Party Supplies
Gift Ideas
Gift Cards
Shop by Community
Target Optical
Deals
Clearance
Halloween
Target Beauty Studio
Wellness
Gift Ideas
Target New Arrivals
Deals
Top Deals
Target Circle Deals
Weekly Ad
Shop Order Pickup
Shop Same Day Delivery
Registry
RedCard
Target Circle
Find Stores
Target Circle™
Target Circle™ Card
Target Circle 360™
Registry & Wish List
Weekly Ad
Find Stores
Categories
Deals
Pickup & delivery
search
Store Locator
Grocery
North Carolina
Greensboro
Greensboro Lawndale
Grocery
Greensboro Lawndale
2701 Lawndale Dr
Greensboro, NC 27408-4820
Phone: (336) 286-2511
Open until 10pm
Pickup
Same Day Delivery
Shipping
Trending Grocery Deals
Shop all
Skip to next section
Highly rated
$2.59 - $24.49
Lower price on select items
Buy 2 for $16 Red Bull energy drinks on select items
Red Bull Energy Drink
4.6 out of 5 stars with 43698 ratings
43698 reviews
Add to cart
Highly rated
$1.69 - $3.19
Deli Sliced Cheese - Good & Gather™
4.6 out of 5 stars with 22365 ratings
22365 reviews
Add to cart
Highly rated
$1.69 - $5.79
Buy 4 for $5 Chobani Greek yogurt - 4.5oz on select items
Chobani Yogurt
4.7 out of 5 stars with 17292 ratings
17292 reviews
Add to cart
Highly rated
$3.49 - $6.19
Buy 2 for $9 breakfast cereal on select items
Cheerios Breakfast Cereal
4.7 out of 5 stars with 16251 ratings
16251 reviews
Add to cart
Bestseller
$3.99
($0.29/fluid ounce)
Buy 2 for $7 Core Power protein shakes
Core Power Chocolate 26G Protein Shake - 14 fl oz Bottle: Lactose-Free, Gluten-Free
4.7 out of 5 stars with 4678 ratings
4678 reviews
Add to cart
$6.69 - $6.89
Buy 2 for $12 BUBBL'R & Spindrift sparkling water on select items
BUBBL'R Antioxidant Sparkling Water
4.6 out of 5 stars with 2388 ratings
2388 reviews
Add to cart
Highly rated
$2.79
($0.23/fluid ounce)
Buy 5 for $12 select Alani Nu energy drinks
Alani Nu Cotton Candy Energy Drink - 12 fl oz: Sugar-Free, Vegan
4.6 out of 5 stars with 1089 ratings
1089 reviews
Add to cart
Highly rated
$2.44 - $2.79
Lower price on select items
Whipped Cream Dairy Topping - Favorite Day™
4.3 out of 5 stars with 5661 ratings
5661 reviews
Add to cart
Bestseller
$1.99
($0.62/ounce)
Buy 4 for $5 Lunchables snack kits
Lunchables Turkey & American Cheese - 3.2oz
4.6 out of 5 stars with 2232 ratings
2232 reviews
Add to cart
Bestseller
$4.39
($0.48/ounce)
Buy 1 get 1 25% off Pillsbury cookie dough, rolls & more
Pillsbury Ready-to-Bake Pumpkin Shape Sugar Cookies Dough - 9.1oz/20ct - Halloween
4.7 out of 5 stars with 816 ratings
816 reviews
Add to cart
Bestseller
$3.99
($0.29/fluid ounce)
Buy 2 for $7 Core Power protein shakes
Core Power Vanilla 26G Protein Shake - 14 fl oz Bottle: Non-Caffeinated
4.6 out of 5 stars with 2192 ratings
2192 reviews
Add to cart
Highly rated
$2.79 - $6.69
Buy 2 for $10 chips & dips on select items
Smartfood Popcorn
4.7 out of 5 stars with 3418 ratings
3418 reviews
Add to cart
Bestseller
$5.39
($0.29/ounce)
Buy 2 for $9 Oreo cookies
Oreo Halloween Boo! Orange Crème Cookies Family Size - 18.71oz
4.8 out of 5 stars with 911 ratings
911 reviews
Add to cart
Highly rated
$2.99 - $7.19
Cinnamon Toast Crunch Breakfast Cereal
4.8 out of 5 stars with 7641 ratings
7641 reviews
Add to cart
$8.39
($0.06/fluid ounce)
Buy 3 for $16 soda cans
Dr Pepper Soda - 12pk/12 fl oz Cans: Caffeinated
4.8 out of 5 stars with 5679 ratings
5679 reviews
Add to cart
Highly rated
$4.29
Takis Tortilla Chips - 9.9oz
4.5 out of 5 stars with 11517 ratings
11517 reviews
Add to cart
Highly rated
$2.79
($0.23/fluid ounce)
Buy 5 for $12 select Alani Nu energy drinks
Alani strawberry Sunrise Energy Drink - 12 fl oz: Sugar-Free, Vegan
4.6 out of 5 stars with 675 ratings
675 reviews
Add to cart
Highly rated
$1.99 - $2.39
Select items on sale
Kodiak Cakes Protein-Packed Muffin Cup
4.3 out of 5 stars with 915 ratings
915 reviews
Add to cart
Highly rated
$5.49 - $9.79
Buy 2 for $15 Oatly oatmilk on select items
Oatly Oatmilk Non-Dairy Milk
4.7 out of 5 stars with 3704 ratings
3704 reviews
Add to cart
$2.79
($0.23/fluid ounce)
Buy 5 for $12 select Alani Nu energy drinks
Alani Pink Slush Energy Drink -12 fl oz Can
4.6 out of 5 stars with 1240 ratings
1240 reviews
Add to cart
Highly rated
$4.19 - $6.19
Buy 1 get 1 30% off Chips Ahoy! & Oreo cookies & cakes on select items
Oreo Chocolate Sandwich Cookies
4.8 out of 5 stars with 13418 ratings
13418 reviews
Add to cart
Highly rated
$2.79 - $10.79
Buy 2 for $16 Red Bull energy drinks on select items
Red Bull Peach Edition Energy Drink - White Peach
4.8 out of 5 stars with 812 ratings
812 reviews
Add to cart
Bestseller
$3.99
($0.32/ounce)
Buy 2 for $7 Cheez-It snacks
Cheez-It Original Baked Snack Crackers - 12.4oz
4.7 out of 5 stars with 5132 ratings
5132 reviews
Add to cart
Highly rated
$3.99
Buy 2 for $5 The Good Crisp chips canisters
The Good Crisp Company Potato Chips Canister - 5.6oz
4.6 out of 5 stars with 437 ratings
437 reviews
Add to cart
Trending Frozen Foods
Shop all
Skip to next section
Highly rated
$3.89 - $14.79
Smucker's Uncrustables Frozen Peanut Butter & Grape Jelly Sandwich
4.7 out of 5 stars with 13703 ratings
13703 reviews
Add to cart
Highly rated
$1.29
($0.11/ounce)
Frozen Broccoli Florets - 12oz - Good & Gather™
4.7 out of 5 stars with 2456 ratings
2456 reviews
Add to cart
Highly rated
$3.89 - $14.79
Smucker's Uncrustables Frozen Peanut Butter & Strawberry Jam Sandwich
4.8 out of 5 stars with 8951 ratings
8951 reviews
Add to cart
$0.99 - $2.39
Frozen Mixed Vegetables - Good & Gather™
4.7 out of 5 stars with 2890 ratings
2890 reviews
Add to cart
$0.99 - $1.99
Frozen Sweet Peas - Good & Gather™
4.7 out of 5 stars with 2112 ratings
2112 reviews
Add to cart
Highly rated
$3.99 - $14.79
Smucker's Uncrustables Frozen Chocolate Flavored Hazelnut Spread Sandwich
4.7 out of 5 stars with 4139 ratings
4139 reviews
Add to cart
Highly rated
$10.99
($0.46/ounce)
Just Bare Lightly Breaded Chicken Breast Bites - Frozen - 24oz
4.7 out of 5 stars with 851 ratings
851 reviews
Add to cart
Highly rated
$6.99
($0.24/ounce)
Tyson All Natural White Meat Fun Nuggets - Frozen - 29oz
4.7 out of 5 stars with 5286 ratings
5286 reviews
Add to cart
Highly rated
$3.49
($0.16/ounce)
Frozen Crispy Hash Brown Potato Patties - 22.5oz/10ct - Market Pantry™
4.6 out of 5 stars with 456 ratings
456 reviews
Add to cart
$4.29
($0.17/ounce)
Ore-Ida Gluten Free Extra Crispy Fast Food Fries - 26oz
4.7 out of 5 stars with 2230 ratings
2230 reviews
Add to cart
Bestseller
$3.79
($0.27/ounce)
Buy 2 for $6 Eggo pancakes
Eggo Minis Pancake Bites Buttermilk - 14.1oz/40ct
4.7 out of 5 stars with 1005 ratings
1005 reviews
Add to cart
Bestseller
$3.79
($0.45/ounce)
Buy 2 for $6 Eggo pancakes
Eggo Minis Pancake Bites Chocolatey Chip - 8.4oz/5ct
4.8 out of 5 stars with 811 ratings
811 reviews
Add to cart
Bestseller
$2.99
($0.24/ounce)
Eggo Waffles Buttermilk - 12.3oz/10ct: No High Fructose Corn Syrup
4.7 out of 5 stars with 2104 ratings
2104 reviews
Add to cart
Highly rated
$7.49
Jesse & Ben's Tallow & Sea Salt House-Cut Fries - 14oz
4.6 out of 5 stars with 307 ratings
307 reviews
Add to cart
Highly rated
$1.99
($0.18/ounce)
Birds Eye Steamfresh Frozen Broccoli Florets - 10.8oz
4.6 out of 5 stars with 1424 ratings
1424 reviews
Add to cart
Highly rated
$3.99 - $9.89
Smucker's Uncrustables Frozen Peanut Butter & Raspberry Spread Sandwich
4.8 out of 5 stars with 1798 ratings
1798 reviews
Add to cart
Highly rated
$6.99 - $11.99
Jimmy Dean Sausage Egg & Cheese Frozen Croissant Sandwiches
4.3 out of 5 stars with 3681 ratings
3681 reviews
Add to cart
Highly rated
$2.99
($0.24/ounce)
Eggo Waffles Blueberry - 12.3oz/10ct: No High Fructose Corn Syrup
4.8 out of 5 stars with 1809 ratings
1809 reviews
Add to cart
Highly rated
$2.99
($0.24/ounce)
Eggo Waffles Homestyle - 12.3oz/10ct: No High Fructose Corn Syrup
4.5 out of 5 stars with 2346 ratings
2346 reviews
Add to cart
Highly rated
$2.99
($0.07/fluid ounce)
was
$3.19
New lower price
Vanilla Ice Cream Sandwiches - 12pk/42 fl oz - Favorite Day™
4.6 out of 5 stars with 2305 ratings
2305 reviews
Add to cart
Bestseller
$6.49
($0.26/ounce)
Buy 2 for $12 DiGiorno frozen pizza
DiGiorno Rising Crust Pepperoni Frozen Pizza - 24.7oz: High Protein
4.5 out of 5 stars with 661 ratings
661 reviews
Add to cart
Bestseller
$5.19
($0.32/fluid ounce)
Coupon: $1 off
+ 1 deal
Ben & Jerry's Half Baked Chocolate & Vanilla Ice Cream - 16 fl oz
4.8 out of 5 stars with 3519 ratings
3519 reviews
Add to cart
Highly rated
$0.99 - $2.29
Frozen Whole Kernel Corn - Good & Gather™
4.7 out of 5 stars with 1373 ratings
1373 reviews
Add to cart
$5.69
($0.42/ounce)
Kodiak Frozen Power Waffles Buttermilk & Vanilla -13.4oz/10ct
4.4 out of 5 stars with 933 ratings
933 reviews
Add to cart
Trending Snacks
Shop all
Skip to next section
$3.79
Drizzilicious Drizzled Mini Rice Cake - 4oz
4.7 out of 5 stars with 2805 ratings
2805 reviews
Add to cart
Highly rated
$3.19 - $5.79
LesserEvil Organic Popcorn
4.6 out of 5 stars with 8482 ratings
8482 reviews
Add to cart
Highly rated
$4.39 - $8.99
Lower price on select items
Freeze Dried Fruit Slices - Good & Gather™
4.4 out of 5 stars with 315 ratings
315 reviews
Add to cart
Highly rated
$1.19 - $9.79
Pepperidge Farm Goldfish Cheddar Crackers
4.8 out of 5 stars with 6669 ratings
6669 reviews
Add to cart
Bestseller
$4.39
($0.48/ounce)
Buy 1 get 1 25% off Pillsbury cookie dough, rolls & more
Pillsbury Ready-to-Bake Pumpkin Shape Sugar Cookies Dough - 9.1oz/20ct - Halloween
4.7 out of 5 stars with 816 ratings
816 reviews
Add to cart
Highly rated
$2.79 - $6.69
Buy 2 for $10 chips & dips on select items
Smartfood Popcorn
4.7 out of 5 stars with 3418 ratings
3418 reviews
Add to cart
Highly rated
$7.99 - $31.99
Chomps Chomplings Sticks
4.7 out of 5 stars with 3718 ratings
3718 reviews
Add to cart
Bestseller
$5.39
($0.29/ounce)
Buy 2 for $9 Oreo cookies
Oreo Halloween Boo! Orange Crème Cookies Family Size - 18.71oz
4.8 out of 5 stars with 911 ratings
911 reviews
Add to cart
Highly rated
$1.99 - $5.69
SkinnyPop Popcorn
4.3 out of 5 stars with 7110 ratings
7110 reviews
Add to cart
Highly rated
$3.79
Drizzilicious Strawberry Chocolatey Drizzled Mini Rice Cake - 4oz
4.5 out of 5 stars with 264 ratings
264 reviews
Add to cart
Highly rated
$4.29
Takis Tortilla Chips - 9.9oz
4.5 out of 5 stars with 11517 ratings
11517 reviews
Add to cart
Highly rated
$4.79
SunChips Flavored Wholegrain Snacks - 7oz
4.8 out of 5 stars with 6572 ratings
6572 reviews
Add to cart
Highly rated
$2.79 - $9.79
Pepperidge Farm Goldfish Flavor Blasted Extra Cheddar Snack Crackers
4.8 out of 5 stars with 3771 ratings
3771 reviews
Add to cart
Highly rated
$2.99 - $4.99
Hummus - Good & Gather™
4.5 out of 5 stars with 7628 ratings
7628 reviews
Add to cart
Highly rated
$4.19 - $6.19
Buy 1 get 1 30% off Chips Ahoy! & Oreo cookies & cakes on select items
Oreo Chocolate Sandwich Cookies
4.8 out of 5 stars with 13418 ratings
13418 reviews
Add to cart
Highly rated
$0.99
Drizzilicious Rice Cake - 0.74oz
4.6 out of 5 stars with 201 ratings
201 reviews
Add to cart
Bestseller
$3.99
($0.32/ounce)
Buy 2 for $7 Cheez-It snacks
Cheez-It Original Baked Snack Crackers - 12.4oz
4.7 out of 5 stars with 5132 ratings
5132 reviews
Add to cart
Highly rated
$3.99
Buy 2 for $5 The Good Crisp chips canisters
The Good Crisp Company Potato Chips Canister - 5.6oz
4.6 out of 5 stars with 437 ratings
437 reviews
Add to cart
Highly rated
$3.99 - $6.39
Buy 1 get 1 30% off Chips Ahoy! & Oreo cookies & cakes on select items
Chips Ahoy! Chocolate Chip Cookies
4.7 out of 5 stars with 6820 ratings
6820 reviews
Add to cart
Highly rated
$4.19 - $6.19
Buy 1 get 1 30% off Chips Ahoy! & Oreo cookies & cakes on select items
OREO Double Stuf Chocolate Sandwich Cookies
4.8 out of 5 stars with 7182 ratings
7182 reviews
Add to cart
Highly rated
$1.89
Solely Organic Fruit Jerky - 0.8oz
4.5 out of 5 stars with 807 ratings
807 reviews
Add to cart
Highly rated
$4.59
($0.50/ounce)
Buy 2 for $6 Lay's, Cheetos, Doritos & more snacks
Doritos Nacho Cheese Tortilla Chips - 9.25oz
4.8 out of 5 stars with 12897 ratings
12897 reviews
Add to cart
Bestseller
$3.99
($0.34/ounce)
Buy 1 get 1 25% off crackers snack packs
RITZ Stacks Original Crackers Travel Snacks - 11.8oz
4.8 out of 5 stars with 4455 ratings
4455 reviews
Add to cart
$3.79
Drizzilicious Cookies & Cream Drizzled Mini Rice Cake - 4oz
4.6 out of 5 stars with 268 ratings
268 reviews
Add to cart
Trending Fresh Meat & Seafood
Shop all
Skip to next section
Highly rated
$7.99 - $15.19
Fresh All Natural 93/7 Ground Beef - Good & Gather™
4.6 out of 5 stars with 6016 ratings
6016 reviews
Add to cart
Highly rated
$7.69 - $14.69
Fresh All Natural 85/15 Ground Beef - Good & Gather™
4.5 out of 5 stars with 4647 ratings
4647 reviews
Add to cart
Bestseller
$12.95
max price
($2.59/lb)
Fresh All Natural Boneless & Skinless Chicken Breast Value Pack - 2.5-5.25lbs - price per lb - Good & Gather™
4.1 out of 5 stars with 2006 ratings
2006 reviews
Add to cart
Bestseller
$5.29
($0.33/ounce)
93/7 All Ground Turkey - 16oz - Good & Gather: Lean, High Protein, Gluten-Free
4.4 out of 5 stars with 562 ratings
562 reviews
Add to cart
$8.19
($0.51/ounce)
Fresh Organic 100% Grassfed 90/10 Ground Beef - 1lb - Good & Gather™
4.6 out of 5 stars with 812 ratings
812 reviews
Add to cart
Highly rated
$7.39 - $13.99
Fresh All Natural 80/20 Ground Beef - Good & Gather™
4.5 out of 5 stars with 2760 ratings
2760 reviews
Add to cart
Bestseller
$4.99
($0.31/ounce)
Jimmy Dean Regular Pork Sausage Roll - 16oz
4.6 out of 5 stars with 2056 ratings
2056 reviews
Add to cart
Highly rated
$8.29
($0.52/ounce)
Fresh 93/7 Ground Beef Burger Patties - 1lb - Good & Gather™
4.4 out of 5 stars with 1282 ratings
1282 reviews
Add to cart
Bestseller
$4.39
($0.27/ounce)
Fresh Ground Pork - 1lb - Good & Gather™
4.6 out of 5 stars with 1295 ratings
1295 reviews
Add to cart
Bestseller
$3.39
($1.61/ounce)
Fully Cooked Bacon - 2.1oz - Market Pantry™
4.5 out of 5 stars with 1453 ratings
1453 reviews
Add to cart
Highly rated
$8.19
ButcherBox Grass Fed Ground Beef 90/10 - 16oz
4.5 out of 5 stars with 189 ratings
189 reviews
Add to cart
$3.59
($0.40/ounce)
Uncured Honey Ham Ultra-Thin Deli Slices - 9oz - Good & Gather™
4.5 out of 5 stars with 1568 ratings
1568 reviews
Add to cart
Highly rated
$3.59
($0.40/ounce)
Uncured Black Forest Ham Ultra-Thin Deli Slices - 9oz - Good & Gather™
4.6 out of 5 stars with 1687 ratings
1687 reviews
Add to cart
Bestseller
$8.49
($0.53/ounce)
Large Tail Off Peeled & Deveined Raw Shrimp - Frozen - 41-50ct per lb/16oz - Good & Gather™
4.5 out of 5 stars with 2122 ratings
2122 reviews
Add to cart
$4.39
($0.27/ounce)
Hardwood Smoked Classic Sliced Cut Bacon - 16oz - Market Pantry
4.4 out of 5 stars with 1967 ratings
1967 reviews
Add to cart
$4.49
($0.56/ounce)
Applewood Smoked Uncured Turkey Bacon - 8oz - Good & Gather™
4.4 out of 5 stars with 841 ratings
841 reviews
Add to cart
Bestseller
$4.99
($0.42/ounce)
Andouille Chicken Sausage - 12oz - Good & Gather
4.4 out of 5 stars with 1153 ratings
1153 reviews
Add to cart
$7.69
ButcherBox Grass Fed Ground Beef 85/15 - 16oz
4.3 out of 5 stars with 175 ratings
175 reviews
Add to cart
Bestseller
$2.99
($0.21/ounce)
Organic Extra-Firm Gluten Free Plant Based Tofu - 14oz - Good & Gather™
4.5 out of 5 stars with 1023 ratings
1023 reviews
Add to cart
$2.99
($0.19/ounce)
Buy 2 for $5 Oscar Mayer hot dogs
Oscar Mayer Original Wieners Hot Dogs - 16oz/10ct: Chicken, Turkey, Pork
4.5 out of 5 stars with 2401 ratings
2401 reviews
Add to cart
Highly rated
$5.99
($0.40/ounce)
Ball Park Bun Size Beef Franks - 15oz/8ct
4.6 out of 5 stars with 1801 ratings
1801 reviews
Add to cart
$11.98
max price
($4.99/lb)
Perdue Boneless & Skinless Antibiotic Free Chicken Breast - 1.3-2.4lbs - price per lb
4.5 out of 5 stars with 872 ratings
872 reviews
Add to cart
$10.99
($0.55/ounce)
No Antibiotics Ever Fresh Parmesan Chicken Breast Cutlets - 20oz/4ct - Good & Gather™
3.4 out of 5 stars with 506 ratings
506 reviews
Add to cart
$3.99
($0.25/ounce)
All Turkey Sausage Roll - 16oz - Good & Gather: Gluten-Free, High Protein
4.4 out of 5 stars with 953 ratings
953 reviews
Add to cart
Trending Produce
Shop all
Skip to next section
Highly rated
$3.19
Fresh Strawberries - 1lb
3.9 out of 5 stars with 18165 ratings
18165 reviews
Add to cart
$4.99
($0.10/ounce)
Fresh Sun Beams Mandarin Oranges - 3lbs - Good & Gather™
3.9 out of 5 stars with 4908 ratings
4908 reviews
Add to cart
Bestseller
$0.99
Fresh English Cucumber - Each
4.3 out of 5 stars with 4014 ratings
4014 reviews
Add to cart
Bestseller
$0.89
Fresh Russet Potato - each
4.2 out of 5 stars with 2223 ratings
2223 reviews
Add to cart
$1.29
Peach - each
4.1 out of 5 stars with 1118 ratings
1118 reviews
Add to cart
$1.69
Fresh Honeycrisp Apple - each
4.3 out of 5 stars with 1361 ratings
1361 reviews
Add to cart
Highly rated
$0.89
Fresh Lemon - each
4.6 out of 5 stars with 4093 ratings
4093 reviews
Add to cart
$1.49
Fresh White Onion - each
4.4 out of 5 stars with 3284 ratings
3284 reviews
Add to cart
Highly rated
$2.99
($1.00/count)
Fresh Rainbow Bell Peppers 3ct - Good & Gather™
4.4 out of 5 stars with 4186 ratings
4186 reviews
Add to cart
$0.79
Fresh Gala Apple - each
4.4 out of 5 stars with 1241 ratings
1241 reviews
Add to cart
Highly rated
$5.59
($0.17/ounce)
Extra Large Bi-Color Seedless Grapes - 2lb
4.1 out of 5 stars with 3253 ratings
3253 reviews
Add to cart
$5.29
Red Seedless Grapes - 2lb
4.1 out of 5 stars with 484 ratings
484 reviews
Add to cart
Highly rated
$1.99
was
$2.69
New lower price
Fresh Iceberg Lettuce Head - each
4 out of 5 stars with 5162 ratings
5162 reviews
Add to cart
$5.99
Fresh Organic Blueberries - 12 oz
4.3 out of 5 stars with 1448 ratings
1448 reviews
Add to cart
Bestseller
$1.99
Organic Fresh Cilantro - 1ct
4.1 out of 5 stars with 392 ratings
392 reviews
Add to cart
Highly rated
$2.99
($0.50/ounce)
Fresh Blackberries - 6oz
4.2 out of 5 stars with 4053 ratings
4053 reviews
Add to cart
$1.99
($0.25/ounce)
was
$2.39
New lower price
Fresh Shredded Iceberg Lettuce - 8oz - Good & Gather™
4.2 out of 5 stars with 3834 ratings
3834 reviews
Add to cart
Highly rated
$2.99 - $5.59
Fresh Organic Baby Spinach - Good & Gather™
4.6 out of 5 stars with 3387 ratings
3387 reviews
Add to cart
$1.39
($0.09/ounce)
Fresh Organic Carrots - 1lb - Good & Gather™
4.5 out of 5 stars with 2428 ratings
2428 reviews
Add to cart
$3.19
($0.20/ounce)
Fresh Limes - 1lb Bag - Good & Gather™
4.3 out of 5 stars with 1774 ratings
1774 reviews
Add to cart
$0.99
Fresh Navel Orange - each
4.3 out of 5 stars with 1948 ratings
1948 reviews
Add to cart
$2.99
($0.19/ounce)
Fresh Organic Roma Tomatoes - 1lb
4.2 out of 5 stars with 1412 ratings
1412 reviews
Add to cart
$4.69
($1.17/count)
Organic Hass Avocados - 4ct - Good & Gather™
4.1 out of 5 stars with 1420 ratings
1420 reviews
Add to cart
Highly rated
$5.99
($0.61/ounce)
was
$6.99
New lower price
Fresh Jumbo Blueberries - 9.8oz - Good & Gather™
4.5 out of 5 stars with 1431 ratings
1431 reviews
Add to cart
Trending Bakery & Bread
Shop all
Skip to next section
Bestseller
$3.99
Thomas Plain Bagels - 18oz/6ct
4.7 out of 5 stars with 544 ratings
544 reviews
Add to cart
Bestseller
$3.79
($0.19/ounce)
Artesano Original White Bread - 20oz
4.7 out of 5 stars with 407 ratings
407 reviews
Add to cart
$1.59
($0.08/ounce)
White Sandwich Bread - 20oz - Market Pantry
4.4 out of 5 stars with 5286 ratings
5286 reviews
Add to cart
Bestseller
$2.99
($0.17/ounce)
Mission Taco Size Super Soft Flour Tortillas - 17.5oz/10ct
4.7 out of 5 stars with 3379 ratings
3379 reviews
Add to cart
Bestseller
$5.69
($0.47/ounce)
Mission Carb Balance Taco Size Soft flour Tortillas - 12oz/8ct
4.7 out of 5 stars with 2767 ratings
2767 reviews
Add to cart
Bestseller
$3.39
($0.26/ounce)
Thomas' Regular English Muffins - 13oz/6ct
4.7 out of 5 stars with 2702 ratings
2702 reviews
Add to cart
Bestseller
$3.39
($0.17/ounce)
Nature's Own Honey Wheat Bread - 20oz
4.6 out of 5 stars with 1096 ratings
1096 reviews
Add to cart
Bestseller
$1.59
($0.14/ounce)
Hamburger Buns - 11oz/8ct - Market Pantry™
4.3 out of 5 stars with 2409 ratings
2409 reviews
Add to cart
Highly rated
$1.59
($0.14/ounce)
Hot Dog Buns - 11oz/8ct - Market Pantry
4.3 out of 5 stars with 2946 ratings
2946 reviews
Add to cart
Highly rated
$2.99
($0.21/ounce)
was
$3.29
New lower price
Ball Park Hot Dog Buns - 14oz/8pk: No High Fructose Corn Syrup
4.5 out of 5 stars with 2295 ratings
2295 reviews
Add to cart
Highly rated
$2.99
($0.20/ounce)
was
$3.29
New lower price
Ball Park Hamburger Buns - 15oz/8ct
4.5 out of 5 stars with 2078 ratings
2078 reviews
Add to cart
Bestseller
$3.99
Entenmann's Little Bites Chocolate Chip Muffins - 7.5oz/5ct
4.7 out of 5 stars with 164 ratings
164 reviews
Add to cart
Highly rated
$3.49
($0.17/ounce)
Sara Lee Honey Whole Wheat Bread - 20oz
4.6 out of 5 stars with 2158 ratings
2158 reviews
Add to cart
Bestseller
$3.99
Thomas Everything Bagels - 18oz/6ct
4.6 out of 5 stars with 226 ratings
226 reviews
Add to cart
Highly rated
$2.69
($0.13/ounce)
Wonder Round Top White Sliced Bread - 20oz: No Certified Synthetic Colors
4.5 out of 5 stars with 2523 ratings
2523 reviews
Add to cart
Highly rated
$3.99
($0.20/ounce)
Mission Burrito Size Super Soft Flour Tortillas - 20oz/8ct
4.7 out of 5 stars with 1481 ratings
1481 reviews
Add to cart
Highly rated
$3.79
($0.19/ounce)
Nature's Own Butter Bread - 20oz
4.4 out of 5 stars with 1139 ratings
1139 reviews
Add to cart
Highly rated
$3.79
($0.19/ounce)
Nature's Own 100% Whole Wheat Bread - 20oz
4.2 out of 5 stars with 513 ratings
513 reviews
Add to cart
Highly rated
$5.79
($0.28/ounce)
Dave's Killer Bread Organic 21 Whole Grains and Seeds Bread - 20.5oz
4.7 out of 5 stars with 1586 ratings
1586 reviews
Add to cart
$1.99
($0.10/ounce)
Honey Wheat Sandwich Bread - 20oz - Market Pantry
4.4 out of 5 stars with 1113 ratings
1113 reviews
Add to cart
Highly rated
$3.99
($0.17/ounce)
Mission Fajita Size Super Soft Flour Tortillas - 23oz/20ct
4.7 out of 5 stars with 1441 ratings
1441 reviews
Add to cart
Bestseller
$5.49
($0.39/ounce)
Iced Pumpkin Sliced Cakes - 14.1oz/8ct - Favorite Day™
4.2 out of 5 stars with 152 ratings
152 reviews
Add to cart
$2.99
($0.21/ounce)
Take And Bake Baguettes - 14oz/2ct - Favorite Day™
4.4 out of 5 stars with 1301 ratings
1301 reviews
Add to cart
Bestseller
$4.99
($0.42/ounce)
Brownie Bites - 12ct/11.81oz - Favorite Day™
4.5 out of 5 stars with 1197 ratings
1197 reviews
Add to cart
Other grocery categories
Beverages
Pantry
Breakfast & Cereal
Dairy
Deli
Wine, Beer & Liquor
Candy
Coffee
Fresh Flowers & Plants
Baby Food
Store features
Kendra Scott x Target
CVS pharmacy
Wine & Beer Available
Starbucks Cafe
Future Collective
Champion
Target Beauty Studio
Related categories
Produce
Sides
Pantry
Fresh Vegetables mediterranean
Soups, Broth & Chili mediterranean
Prepared Meals & Sides market-pantry
Emergency Food lehman-s
Soups, Broth & Chili disney
Fresh Vegetables concord-foods
Emergency Food mediterranean
Soups, Broth & Chili knorr
Soups, Broth & Chili swanson
Boxed Meals & Side Dishes suddenly-salad
Fresh Vegetables gluten-free
Soups, Broth & Chili no-artificial-colors
Fresh Vegetables litehouse
Canned Vegetables mediterranean
Canned Vegetables ortega
Soups, Broth & Chili well-yes
Fresh Vegetables gluten-free
Related searches
new grocery
seasonal grocery
asian grocery
food in grocery
groceries produce
indian grocery
christmas grocery
fall grocery
mini grocery
thanksgiving grocery
grocery list
pantry groceries
wonder grocery
groceries for delivery
all groceries
melissa and doug grocery store
grocery kid
melissa and doug grocery store food
our generation grocery
vegan grocery
Get top deals, latest trends, and more.
Email address
Sign up
Privacy policy
Terms