skip to main content
skip to footer
Target New Arrivals
Halloween
Clothing, Shoes & Accessories
Home & Decor
Kitchen & Dining
Patio, Lawn & Garden
Grocery
Household Essentials
Baby
Beauty
Target Beauty Studio
Personal Care
Sports & Outdoors
Pets
Health
Wellness
School & Office Supplies
Toys & Games
Electronics & Tech
Video Games
Books, Music & Movies
Party Supplies
Gift Ideas
Gift Cards
Shop by Community
Target Optical
Deals
Clearance
Halloween
Target Beauty Studio
Wellness
Gift Ideas
Target New Arrivals
Deals
Top Deals
Target Circle Deals
Weekly Ad
Shop Order Pickup
Shop Same Day Delivery
Registry
RedCard
Target Circle
Find Stores
Target Circle™
Target Circle™ Card
Target Circle 360™
Registry & Wish List
Weekly Ad
Find Stores
Categories
Deals
Pickup & delivery
search
Store Locator
Grocery
Minnesota
St.Louis Park
Knollwood Hwy 7
Grocery
Knollwood Hwy 7
8900 Highway 7
St.Louis Park, MN 55426-3919
Phone: (952) 935-6941
Open until 10pm
Pickup
Same Day Delivery
Shipping
Trending Grocery Deals
Shop all
Skip to next section
Highly rated
$2.59 - $24.49
Lower price on select items
Buy 2 for $16 Red Bull energy drinks on select items
Red Bull Energy Drink
4.6 out of 5 stars with 43683 ratings
43683 reviews
Add to cart
Highly rated
$1.69 - $3.19
Deli Sliced Cheese - Good & Gather™
4.6 out of 5 stars with 22351 ratings
22351 reviews
Add to cart
Highly rated
$1.69 - $5.79
Buy 4 for $5 Chobani Greek yogurt - 4.5oz on select items
Chobani Yogurt
4.7 out of 5 stars with 17289 ratings
17289 reviews
Add to cart
Highly rated
$3.49 - $6.19
Buy 2 for $9 breakfast cereal on select items
Cheerios Breakfast Cereal
4.7 out of 5 stars with 16250 ratings
16250 reviews
Add to cart
Bestseller
$3.99
($0.29/fluid ounce)
Buy 2 for $7 Core Power protein shakes
Core Power Chocolate 26G Protein Shake - 14 fl oz Bottle: Lactose-Free, Gluten-Free
4.7 out of 5 stars with 4675 ratings
4675 reviews
Add to cart
$6.69
Buy 2 for $12 BUBBL'R & Spindrift sparkling water on select items
BUBBL'R Antioxidant Sparkling Water
4.6 out of 5 stars with 2386 ratings
2386 reviews
Add to cart
Highly rated
$2.79
($0.23/fluid ounce)
Buy 5 for $12 select Alani Nu energy drinks
Alani Nu Cotton Candy Energy Drink - 12 fl oz: Sugar-Free, Vegan
4.6 out of 5 stars with 1088 ratings
1088 reviews
Add to cart
Highly rated
$2.44 - $2.79
Lower price on select items
Whipped Cream Dairy Topping - Favorite Day™
4.3 out of 5 stars with 5653 ratings
5653 reviews
Add to cart
Bestseller
$1.99
($0.62/ounce)
Buy 4 for $5 Lunchables snack kits
Lunchables Turkey & American Cheese - 3.2oz
4.6 out of 5 stars with 2231 ratings
2231 reviews
Add to cart
Bestseller
$3.89
($0.43/ounce)
Buy 1 get 1 25% off Pillsbury cookie dough, rolls & more
Pillsbury Ready-to-Bake Pumpkin Shape Sugar Cookies Dough - 9.1oz/20ct - Halloween
4.7 out of 5 stars with 813 ratings
813 reviews
Add to cart
Bestseller
$3.99
($0.29/fluid ounce)
Buy 2 for $7 Core Power protein shakes
Core Power Vanilla 26G Protein Shake - 14 fl oz Bottle: Non-Caffeinated
4.6 out of 5 stars with 2189 ratings
2189 reviews
Add to cart
Highly rated
$2.79 - $6.69
Buy 2 for $10 chips & dips on select items
Smartfood Popcorn
4.7 out of 5 stars with 3415 ratings
3415 reviews
Add to cart
Bestseller
$5.39
($0.29/ounce)
Buy 2 for $9 Oreo cookies
Oreo Halloween Boo! Orange Crème Cookies Family Size - 18.71oz
4.8 out of 5 stars with 909 ratings
909 reviews
Add to cart
Highly rated
$2.99 - $7.39
Cinnamon Toast Crunch Breakfast Cereal
4.8 out of 5 stars with 7641 ratings
7641 reviews
Add to cart
$8.39
($0.06/fluid ounce)
Buy 3 for $16 soda cans
Dr Pepper Soda - 12pk/12 fl oz Cans: Caffeinated
4.8 out of 5 stars with 5679 ratings
5679 reviews
Add to cart
Highly rated
$4.29
Takis Tortilla Chips - 9.9oz
4.5 out of 5 stars with 11517 ratings
11517 reviews
Add to cart
Highly rated
$2.79
($0.23/fluid ounce)
Buy 5 for $12 select Alani Nu energy drinks
Alani strawberry Sunrise Energy Drink - 12 fl oz: Sugar-Free, Vegan
4.6 out of 5 stars with 675 ratings
675 reviews
Add to cart
Highly rated
$1.99 - $2.19
Select items on sale
Kodiak Cakes Protein-Packed Muffin Cup
4.3 out of 5 stars with 913 ratings
913 reviews
Add to cart
Highly rated
$5.49 - $8.99
Buy 2 for $15 Oatly oatmilk on select items
Oatly Oatmilk Non-Dairy Milk
4.7 out of 5 stars with 3701 ratings
3701 reviews
Add to cart
$2.79
($0.23/fluid ounce)
Buy 5 for $12 select Alani Nu energy drinks
Alani Pink Slush Energy Drink -12 fl oz Can
4.6 out of 5 stars with 1239 ratings
1239 reviews
Add to cart
Highly rated
$4.19 - $6.19
Buy 1 get 1 30% off Chips Ahoy! & Oreo cookies & cakes on select items
Oreo Chocolate Sandwich Cookies
4.8 out of 5 stars with 13417 ratings
13417 reviews
Add to cart
Highly rated
$2.79 - $10.79
Buy 2 for $16 Red Bull energy drinks on select items
Red Bull Peach Edition Energy Drink - White Peach
4.8 out of 5 stars with 811 ratings
811 reviews
Add to cart
Bestseller
$3.99
($0.32/ounce)
Buy 2 for $7 Cheez-It snacks
Cheez-It Original Baked Snack Crackers - 12.4oz
4.7 out of 5 stars with 5130 ratings
5130 reviews
Add to cart
Highly rated
$3.99
Buy 2 for $5 The Good Crisp chips canisters
The Good Crisp Company Potato Chips Canister - 5.6oz
4.6 out of 5 stars with 437 ratings
437 reviews
Add to cart
Trending Frozen Foods
Shop all
Skip to next section
Highly rated
$3.99 - $14.79
Smucker's Uncrustables Frozen Peanut Butter & Grape Jelly Sandwich
4.7 out of 5 stars with 13701 ratings
13701 reviews
Add to cart
Highly rated
$1.29
($0.11/ounce)
Frozen Broccoli Florets - 12oz - Good & Gather™
4.7 out of 5 stars with 2451 ratings
2451 reviews
Add to cart
Highly rated
$3.99 - $14.79
Smucker's Uncrustables Frozen Peanut Butter & Strawberry Jam Sandwich
4.8 out of 5 stars with 8951 ratings
8951 reviews
Add to cart
$0.99 - $2.39
Frozen Mixed Vegetables - Good & Gather™
4.7 out of 5 stars with 2890 ratings
2890 reviews
Add to cart
$0.99 - $1.99
Frozen Sweet Peas - Good & Gather™
4.7 out of 5 stars with 2110 ratings
2110 reviews
Add to cart
Highly rated
$3.99 - $14.79
Smucker's Uncrustables Frozen Chocolate Flavored Hazelnut Spread Sandwich
4.7 out of 5 stars with 4138 ratings
4138 reviews
Add to cart
$3.89
Jack's Original Thin Crust Frozen Pizza - 15.8oz
4.4 out of 5 stars with 2122 ratings
2122 reviews
Add to cart
Highly rated
$10.99
($0.46/ounce)
Just Bare Lightly Breaded Chicken Breast Bites - Frozen - 24oz
4.7 out of 5 stars with 851 ratings
851 reviews
Add to cart
Bestseller
$2.99
($0.28/ounce)
Eggo Minis Waffle Bites Cinnamon Toast - 10.75oz/10ct
4.7 out of 5 stars with 1639 ratings
1639 reviews
Add to cart
Highly rated
$3.99
($0.18/ounce)
Frozen Crispy Hash Brown Potato Patties - 22.5oz/10ct - Market Pantry™
4.6 out of 5 stars with 454 ratings
454 reviews
Add to cart
Bestseller
$3.69
($0.26/ounce)
Buy 2 for $6 Eggo pancakes
Eggo Minis Pancake Bites Buttermilk - 14.1oz/40ct
4.7 out of 5 stars with 1004 ratings
1004 reviews
Add to cart
$4.19
($0.16/ounce)
Ore-Ida Gluten Free Extra Crispy Fast Food Fries - 26oz
4.7 out of 5 stars with 2230 ratings
2230 reviews
Add to cart
Bestseller
$2.99
($0.24/ounce)
Eggo Waffles Buttermilk - 12.3oz/10ct: No High Fructose Corn Syrup
4.7 out of 5 stars with 2103 ratings
2103 reviews
Add to cart
$7.49
Jesse & Ben's Tallow & Sea Salt House-Cut Fries - 14oz
4.6 out of 5 stars with 307 ratings
307 reviews
Add to cart
Highly rated
$3.99 - $9.89
Smucker's Uncrustables Frozen Peanut Butter & Raspberry Spread Sandwich
4.8 out of 5 stars with 1798 ratings
1798 reviews
Add to cart
Highly rated
$1.99
($0.18/ounce)
Birds Eye Steamfresh Frozen Broccoli Florets - 10.8oz
4.6 out of 5 stars with 1424 ratings
1424 reviews
Add to cart
Highly rated
$7.29 - $12.19
Jimmy Dean Sausage Egg & Cheese Frozen Croissant Sandwiches
4.3 out of 5 stars with 3680 ratings
3680 reviews
Add to cart
Highly rated
$2.39
($0.21/ounce)
Garlic Texas Toast - 11.25oz - Market Pantry
4.6 out of 5 stars with 1848 ratings
1848 reviews
Add to cart
Highly rated
$2.99
($0.24/ounce)
Eggo Waffles Blueberry - 12.3oz/10ct: No High Fructose Corn Syrup
4.7 out of 5 stars with 1807 ratings
1807 reviews
Add to cart
Highly rated
$2.99
($0.24/ounce)
Eggo Waffles Homestyle - 12.3oz/10ct: No High Fructose Corn Syrup
4.5 out of 5 stars with 2346 ratings
2346 reviews
Add to cart
Bestseller
$3.19
($0.08/fluid ounce)
Vanilla Ice Cream Sandwiches - 12pk/42 fl oz - Favorite Day™
4.6 out of 5 stars with 2303 ratings
2303 reviews
Add to cart
$5.69
($0.42/ounce)
Kodiak Frozen Power Waffles Buttermilk & Vanilla -13.4oz/10ct
4.4 out of 5 stars with 933 ratings
933 reviews
Add to cart
Highly rated
$0.99 - $2.29
Frozen Whole Kernel Corn - Good & Gather™
4.7 out of 5 stars with 1372 ratings
1372 reviews
Add to cart
Bestseller
$6.49
($0.26/ounce)
Buy 2 for $12 DiGiorno frozen pizza
DiGiorno Rising Crust Pepperoni Frozen Pizza - 24.7oz: High Protein
4.5 out of 5 stars with 660 ratings
660 reviews
Add to cart
Trending Snacks
Shop all
Skip to next section
$3.79
Drizzilicious Drizzled Mini Rice Cake - 4oz
4.7 out of 5 stars with 2797 ratings
2797 reviews
Add to cart
Highly rated
$3.19 - $5.79
LesserEvil Organic Popcorn
4.6 out of 5 stars with 8481 ratings
8481 reviews
Add to cart
Highly rated
$4.39 - $8.99
Lower price on select items
Freeze Dried Fruit Slices - Good & Gather™
4.4 out of 5 stars with 312 ratings
312 reviews
Add to cart
Highly rated
$1.19 - $9.79
Pepperidge Farm Goldfish Cheddar Crackers
4.8 out of 5 stars with 6669 ratings
6669 reviews
Add to cart
Bestseller
$3.89
($0.43/ounce)
Buy 1 get 1 25% off Pillsbury cookie dough, rolls & more
Pillsbury Ready-to-Bake Pumpkin Shape Sugar Cookies Dough - 9.1oz/20ct - Halloween
4.7 out of 5 stars with 813 ratings
813 reviews
Add to cart
Highly rated
$2.79 - $6.69
Buy 2 for $10 chips & dips on select items
Smartfood Popcorn
4.7 out of 5 stars with 3415 ratings
3415 reviews
Add to cart
Highly rated
$7.99 - $31.99
Chomps Chomplings Sticks
4.7 out of 5 stars with 3717 ratings
3717 reviews
Add to cart
Bestseller
$5.39
($0.29/ounce)
Buy 2 for $9 Oreo cookies
Oreo Halloween Boo! Orange Crème Cookies Family Size - 18.71oz
4.8 out of 5 stars with 909 ratings
909 reviews
Add to cart
Highly rated
$1.99 - $5.69
SkinnyPop Popcorn
4.3 out of 5 stars with 7107 ratings
7107 reviews
Add to cart
Highly rated
$3.79
Drizzilicious Strawberry Chocolatey Drizzled Mini Rice Cake - 4oz
4.5 out of 5 stars with 260 ratings
260 reviews
Add to cart
Highly rated
$4.29
Takis Tortilla Chips - 9.9oz
4.5 out of 5 stars with 11517 ratings
11517 reviews
Add to cart
Highly rated
$4.79
SunChips Flavored Wholegrain Snacks - 7oz
4.8 out of 5 stars with 6569 ratings
6569 reviews
Add to cart
Highly rated
$2.79 - $9.79
Pepperidge Farm Goldfish Flavor Blasted Extra Cheddar Snack Crackers
4.8 out of 5 stars with 3771 ratings
3771 reviews
Add to cart
Highly rated
$2.99 - $4.99
Hummus - Good & Gather™
4.5 out of 5 stars with 7624 ratings
7624 reviews
Add to cart
Highly rated
$4.19 - $6.19
Buy 1 get 1 30% off Chips Ahoy! & Oreo cookies & cakes on select items
Oreo Chocolate Sandwich Cookies
4.8 out of 5 stars with 13417 ratings
13417 reviews
Add to cart
Highly rated
$0.99
Drizzilicious Rice Cake - 0.74oz
4.6 out of 5 stars with 199 ratings
199 reviews
Add to cart
Bestseller
$3.99
($0.32/ounce)
Buy 2 for $7 Cheez-It snacks
Cheez-It Original Baked Snack Crackers - 12.4oz
4.7 out of 5 stars with 5130 ratings
5130 reviews
Add to cart
Highly rated
$3.99
Buy 2 for $5 The Good Crisp chips canisters
The Good Crisp Company Potato Chips Canister - 5.6oz
4.6 out of 5 stars with 437 ratings
437 reviews
Add to cart
Highly rated
$3.99 - $6.39
Buy 1 get 1 30% off Chips Ahoy! & Oreo cookies & cakes on select items
Chips Ahoy! Chocolate Chip Cookies
4.7 out of 5 stars with 6817 ratings
6817 reviews
Add to cart
Highly rated
$4.19 - $6.19
Buy 1 get 1 30% off Chips Ahoy! & Oreo cookies & cakes on select items
OREO Double Stuf Chocolate Sandwich Cookies
4.8 out of 5 stars with 7181 ratings
7181 reviews
Add to cart
Highly rated
$1.69
Solely Organic Fruit Jerky - 0.8oz
4.5 out of 5 stars with 807 ratings
807 reviews
Add to cart
Highly rated
$4.59
($0.50/ounce)
Buy 2 for $6 Lay's, Cheetos, Doritos & more snacks
Doritos Nacho Cheese Tortilla Chips - 9.25oz
4.8 out of 5 stars with 12893 ratings
12893 reviews
Add to cart
Bestseller
$3.99
($0.34/ounce)
Buy 1 get 1 25% off crackers snack packs
RITZ Stacks Original Crackers Travel Snacks - 11.8oz
4.8 out of 5 stars with 4455 ratings
4455 reviews
Add to cart
$3.79
Drizzilicious Cookies & Cream Drizzled Mini Rice Cake - 4oz
4.6 out of 5 stars with 266 ratings
266 reviews
Add to cart
Trending Fresh Meat & Seafood
Shop all
Skip to next section
Highly rated
$7.99 - $15.19
Fresh All Natural 93/7 Ground Beef - Good & Gather™
4.6 out of 5 stars with 6010 ratings
6010 reviews
Add to cart
Highly rated
$7.69 - $14.69
Fresh All Natural 85/15 Ground Beef - Good & Gather™
4.5 out of 5 stars with 4647 ratings
4647 reviews
Add to cart
Bestseller
$11.45
max price
($2.29/lb)
was
$2.69
New lower price
Fresh All Natural Boneless & Skinless Chicken Breast Value Pack - 2.5-5.25lbs - price per lb - Good & Gather™
4.1 out of 5 stars with 2006 ratings
2006 reviews
Add to cart
Bestseller
$8.78
max price
($3.99/lb)
Fresh All Natural Boneless & Skinless Chicken Breast - price per lb - Good & Gather™
3.8 out of 5 stars with 654 ratings
654 reviews
Add to cart
Highly rated
$7.69
($0.48/ounce)
Fresh Organic 100% Grassfed 85/15 Ground Beef - 1lb - Good & Gather™
4.5 out of 5 stars with 1257 ratings
1257 reviews
Add to cart
Bestseller
$5.29
($0.33/ounce)
93/7 All Ground Turkey - 16oz - Good & Gather: Lean, High Protein, Gluten-Free
4.4 out of 5 stars with 562 ratings
562 reviews
Add to cart
$8.19
($0.51/ounce)
Fresh Organic 100% Grassfed 90/10 Ground Beef - 1lb - Good & Gather™
4.6 out of 5 stars with 811 ratings
811 reviews
Add to cart
Highly rated
$7.39 - $13.99
Fresh All Natural 80/20 Ground Beef - Good & Gather™
4.5 out of 5 stars with 2759 ratings
2759 reviews
Add to cart
Bestseller
$4.99
($0.31/ounce)
Jimmy Dean Regular Pork Sausage Roll - 16oz
4.6 out of 5 stars with 2055 ratings
2055 reviews
Add to cart
Highly rated
$8.29
($0.52/ounce)
Fresh 93/7 Ground Beef Burger Patties - 1lb - Good & Gather™
4.4 out of 5 stars with 1281 ratings
1281 reviews
Add to cart
Bestseller
$4.39
($0.27/ounce)
Fresh Ground Pork - 1lb - Good & Gather™
4.6 out of 5 stars with 1295 ratings
1295 reviews
Add to cart
Bestseller
$4.39
($0.27/ounce)
Hardwood Smoked Thick Cut Bacon - 16oz - Market Pantry™
4.4 out of 5 stars with 1898 ratings
1898 reviews
Add to cart
Bestseller
$3.39
($1.61/ounce)
Fully Cooked Bacon - 2.1oz - Market Pantry™
4.5 out of 5 stars with 1452 ratings
1452 reviews
Add to cart
Highly rated
$8.19
ButcherBox Grass Fed Ground Beef 90/10 - 16oz
4.5 out of 5 stars with 189 ratings
189 reviews
Add to cart
$3.59
($0.40/ounce)
Uncured Honey Ham Ultra-Thin Deli Slices - 9oz - Good & Gather™
4.5 out of 5 stars with 1566 ratings
1566 reviews
Add to cart
Highly rated
$3.59
($0.40/ounce)
Uncured Black Forest Ham Ultra-Thin Deli Slices - 9oz - Good & Gather™
4.6 out of 5 stars with 1686 ratings
1686 reviews
Add to cart
Bestseller
$6.99
($0.44/ounce)
Fresh 99/1 All Natural Ground Turkey - 16oz - Good & Gather™
4.5 out of 5 stars with 261 ratings
261 reviews
Add to cart
Highly rated
$12.99
($0.93/ounce)
Fresh USDA Choice Angus Beef Steak Strips - 14oz - Good & Gather™
4.4 out of 5 stars with 1369 ratings
1369 reviews
Add to cart
Bestseller
$8.49
($0.53/ounce)
Large Tail Off Peeled & Deveined Raw Shrimp - Frozen - 41-50ct per lb/16oz - Good & Gather™
4.5 out of 5 stars with 2122 ratings
2122 reviews
Add to cart
$4.39
($0.27/ounce)
Hardwood Smoked Classic Sliced Cut Bacon - 16oz - Market Pantry
4.4 out of 5 stars with 1965 ratings
1965 reviews
Add to cart
$4.49
($0.56/ounce)
Applewood Smoked Uncured Turkey Bacon - 8oz - Good & Gather™
4.4 out of 5 stars with 841 ratings
841 reviews
Add to cart
Bestseller
$4.99
($0.42/ounce)
Andouille Chicken Sausage - 12oz - Good & Gather
4.4 out of 5 stars with 1152 ratings
1152 reviews
Add to cart
$7.69
ButcherBox Grass Fed Ground Beef 85/15 - 16oz
4.3 out of 5 stars with 175 ratings
175 reviews
Add to cart
$3.99
($0.25/ounce)
Mild Ground Italian Sausage - 16oz - Good & Gather™
4.5 out of 5 stars with 578 ratings
578 reviews
Add to cart
Trending Produce
Shop all
Skip to next section
Bestseller
$0.29
Fresh Banana - each - Good & Gather™
4.3 out of 5 stars with 25155 ratings
25155 reviews
Add to cart
Bestseller
$1.79
($0.06/ounce)
Fresh Organic Bananas - 2lb - Good & Gather™
4 out of 5 stars with 16510 ratings
16510 reviews
Add to cart
Highly rated
$2.99
Fresh Strawberries - 1lb
3.9 out of 5 stars with 18151 ratings
18151 reviews
Add to cart
$1.19
Large Hass Avocado - each
4.3 out of 5 stars with 897 ratings
897 reviews
Add to cart
$4.99
($0.10/ounce)
Fresh Sun Beams Mandarin Oranges - 3lbs - Good & Gather™
3.9 out of 5 stars with 4905 ratings
4905 reviews
Add to cart
Bestseller
$0.99
Fresh English Cucumber - Each
4.3 out of 5 stars with 4012 ratings
4012 reviews
Add to cart
Bestseller
$0.79
Fresh Russet Potato - each
4.2 out of 5 stars with 2222 ratings
2222 reviews
Add to cart
Highly rated
$4.89
($0.44/ounce)
Fresh Blueberries – 1pt
4.5 out of 5 stars with 8478 ratings
8478 reviews
Add to cart
$1.29
($0.04/count)
Fresh Yellow Onion - each
4.4 out of 5 stars with 3575 ratings
3575 reviews
Add to cart
$0.29
($0.00/count)
Fresh Roma Tomato - each
4.2 out of 5 stars with 496 ratings
496 reviews
Add to cart
$1.79
Fresh Honeycrisp Apple - each
4.3 out of 5 stars with 1360 ratings
1360 reviews
Add to cart
Highly rated
$1.79
Fresh Sweet Potato - each
4.3 out of 5 stars with 1933 ratings
1933 reviews
Add to cart
Highly rated
$0.89
Fresh Lemon - each
4.6 out of 5 stars with 4092 ratings
4092 reviews
Add to cart
$1.29
Fresh Red Onion - each
4.4 out of 5 stars with 3746 ratings
3746 reviews
Add to cart
$1.29
Fresh White Onion - each
4.4 out of 5 stars with 3283 ratings
3283 reviews
Add to cart
Highly rated
$2.99
($0.50/ounce)
Raspberries - 6oz
4 out of 5 stars with 5539 ratings
5539 reviews
Add to cart
Highly rated
$2.59 - $5.19
Fresh Broccoli Florets - Good & Gather™
4.4 out of 5 stars with 3897 ratings
3897 reviews
Add to cart
Highly rated
$2.99
($1.00/count)
Fresh Rainbow Bell Peppers 3ct - Good & Gather™
4.4 out of 5 stars with 4181 ratings
4181 reviews
Add to cart
Highly rated
$0.39
Fresh Lime - each
4.6 out of 5 stars with 3355 ratings
3355 reviews
Add to cart
$0.99
Fresh Gala Apple - each
4.4 out of 5 stars with 1241 ratings
1241 reviews
Add to cart
Highly rated
$5.59
($0.17/ounce)
Extra Large Bi-Color Seedless Grapes - 2lb
4.1 out of 5 stars with 3249 ratings
3249 reviews
Add to cart
Highly rated
$1.39 - $2.69
Fresh Baby-Cut Carrots - Good & Gather™
4.6 out of 5 stars with 5062 ratings
5062 reviews
Add to cart
$5.29
Red Seedless Grapes - 2lb
4.1 out of 5 stars with 483 ratings
483 reviews
Add to cart
Highly rated
$1.99
was
$2.69
New lower price
Fresh Iceberg Lettuce Head - each
4 out of 5 stars with 5162 ratings
5162 reviews
Add to cart
Trending Bakery & Bread
Shop all
Skip to next section
Bestseller
$3.99
Thomas Plain Bagels - 18oz/6ct
4.7 out of 5 stars with 542 ratings
542 reviews
Add to cart
Bestseller
$3.79
($0.19/ounce)
Artesano Original White Bread - 20oz
4.7 out of 5 stars with 404 ratings
404 reviews
Add to cart
$1.59
($0.08/ounce)
White Sandwich Bread - 20oz - Market Pantry
4.4 out of 5 stars with 5285 ratings
5285 reviews
Add to cart
Bestseller
$2.99
($0.17/ounce)
Mission Taco Size Super Soft Flour Tortillas - 17.5oz/10ct
4.7 out of 5 stars with 3378 ratings
3378 reviews
Add to cart
Bestseller
$5.69
($0.47/ounce)
Mission Carb Balance Taco Size Soft flour Tortillas - 12oz/8ct
4.7 out of 5 stars with 2767 ratings
2767 reviews
Add to cart
Bestseller
$3.39
($0.26/ounce)
Thomas' Regular English Muffins - 13oz/6ct
4.7 out of 5 stars with 2701 ratings
2701 reviews
Add to cart
Bestseller
$1.59
($0.14/ounce)
Hamburger Buns - 11oz/8ct - Market Pantry™
4.3 out of 5 stars with 2408 ratings
2408 reviews
Add to cart
Highly rated
$1.59
($0.14/ounce)
Hot Dog Buns - 11oz/8ct - Market Pantry
4.3 out of 5 stars with 2944 ratings
2944 reviews
Add to cart
Highly rated
$2.99
($0.21/ounce)
was
$3.29
New lower price
Ball Park Hot Dog Buns - 14oz/8pk: No High Fructose Corn Syrup
4.5 out of 5 stars with 2294 ratings
2294 reviews
Add to cart
Highly rated
$2.99
($0.20/ounce)
was
$3.29
New lower price
Ball Park Hamburger Buns - 15oz/8ct
4.5 out of 5 stars with 2078 ratings
2078 reviews
Add to cart
Bestseller
$3.99
Entenmann's Little Bites Chocolate Chip Muffins - 7.5oz/5ct
4.7 out of 5 stars with 164 ratings
164 reviews
Add to cart
Highly rated
$3.49
($0.17/ounce)
Sara Lee Honey Whole Wheat Bread - 20oz
4.6 out of 5 stars with 2158 ratings
2158 reviews
Add to cart
Bestseller
$3.99
Thomas Everything Bagels - 18oz/6ct
4.6 out of 5 stars with 226 ratings
226 reviews
Add to cart
Highly rated
$4.29
($0.21/ounce)
Mission Burrito Size Super Soft Flour Tortillas - 20oz/8ct
4.7 out of 5 stars with 1481 ratings
1481 reviews
Add to cart
Highly rated
$4.19
($0.25/ounce)
Sliced Sourdough Bread - 17oz - Favorite Day™
4.1 out of 5 stars with 1747 ratings
1747 reviews
Add to cart
Highly rated
$4.99
Izzio Artisan Bakery San Francisco Style Sourdough Sliced Batard Bread - 24oz
4.5 out of 5 stars with 421 ratings
421 reviews
Add to cart
Highly rated
$2.39
($0.21/ounce)
Garlic Texas Toast - 11.25oz - Market Pantry
4.6 out of 5 stars with 1848 ratings
1848 reviews
Add to cart
Highly rated
$6.39
($0.31/ounce)
Dave's Killer Bread Organic 21 Whole Grains and Seeds Bread - 20.5oz
4.7 out of 5 stars with 1585 ratings
1585 reviews
Add to cart
$1.99
($0.10/ounce)
Honey Wheat Sandwich Bread - 20oz - Market Pantry
4.4 out of 5 stars with 1112 ratings
1112 reviews
Add to cart
Highly rated
$3.99
($0.17/ounce)
Mission Fajita Size Super Soft Flour Tortillas - 23oz/20ct
4.7 out of 5 stars with 1441 ratings
1441 reviews
Add to cart
Bestseller
$5.49
($0.39/ounce)
Iced Pumpkin Sliced Cakes - 14.1oz/8ct - Favorite Day™
4.2 out of 5 stars with 149 ratings
149 reviews
Add to cart
$2.99
($0.21/ounce)
Take And Bake Baguettes - 14oz/2ct - Favorite Day™
4.4 out of 5 stars with 1298 ratings
1298 reviews
Add to cart
Bestseller
$4.99
($0.42/ounce)
Brownie Bites - 12ct/11.81oz - Favorite Day™
4.5 out of 5 stars with 1196 ratings
1196 reviews
Add to cart
Highly rated
$4.99
($0.33/ounce)
Thomas' Plain Mini Bagels - 15oz/10ct
4.6 out of 5 stars with 1267 ratings
1267 reviews
Add to cart
Other grocery categories
Beverages
Pantry
Breakfast & Cereal
Dairy
Deli
Wine, Beer & Liquor
Candy
Coffee
Fresh Flowers & Plants
Baby Food
Store features
Wine, Beer & Spirits Available
Target Optical
CVS pharmacy
Bakery
Starbucks Cafe
Champion
MinuteClinic
Deli
Target Beauty Studio
Related categories
Produce
Sides
Pantry
Fresh Vegetables mediterranean
Soups, Broth & Chili mediterranean
Prepared Meals & Sides market-pantry
Emergency Food lehman-s
Soups, Broth & Chili disney
Fresh Vegetables concord-foods
Emergency Food mediterranean
Soups, Broth & Chili knorr
Soups, Broth & Chili swanson
Boxed Meals & Side Dishes suddenly-salad
Fresh Vegetables gluten-free
Soups, Broth & Chili no-artificial-colors
Fresh Vegetables litehouse
Canned Vegetables mediterranean
Canned Vegetables ortega
Soups, Broth & Chili well-yes
Fresh Vegetables gluten-free
Related searches
new grocery
seasonal grocery
asian grocery
food in grocery
groceries produce
indian grocery
christmas grocery
fall grocery
mini grocery
thanksgiving grocery
grocery list
pantry groceries
wonder grocery
groceries for delivery
all groceries
melissa and doug grocery store
grocery kid
melissa and doug grocery store food
our generation grocery
vegan grocery
Get top deals, latest trends, and more.
Email address
Sign up
Privacy policy
Terms