skip to main content
skip to footer
Target New Arrivals
Halloween
Christmas
Gift Ideas
Clothing, Shoes & Accessories
Home & Decor
Kitchen & Dining
Patio, Lawn & Garden
Grocery
Household Essentials
Baby
Beauty
Target Beauty Studio
Personal Care
Sports & Outdoors
Pets
Health
Wellness
School & Office Supplies
Toys & Games
Electronics & Tech
Video Games
Books, Music & Movies
Party Supplies
Gift Cards
Shop by Community
Target Optical
Deals
Clearance
Halloween
Target Beauty Studio
Wellness
Gift Ideas
Target New Arrivals
Deals
Top Deals
Target Circle Deals
Weekly Ad
Shop Order Pickup
Shop Same Day Delivery
Registry
RedCard
Target Circle
Find Stores
Target Circle™
Target Circle™ Card
Target Circle 360™
Registry & Wish List
Weekly Ad
Find Stores
Categories
Deals
Pickup & delivery
search
Store Locator
Grocery
California
Santa Ana
Santa Ana 17th Street
Grocery
Santa Ana 17th Street
1330 E 17th St
Santa Ana, CA 92705-8500
Phone: (714) 541-4593
Open until 10pm
Pickup
Same Day Delivery
Shipping
Trending Grocery Deals
Shop all
Skip to next section
Highly rated
$2.59 - $24.49
Lower price on select items
Buy 1, get 1 25% off Red Bull energy drinks on select items
Red Bull Energy Drink
4.6 out of 5 stars with 43747 ratings
43747 reviews
Add to cart
Highly rated
$3.49 - $6.19
Buy 1 get 1 25% off cereal, granola & oatmeal on select items
Cheerios Breakfast Cereal
4.7 out of 5 stars with 16267 ratings
16267 reviews
Add to cart
Bestseller
$2.79
($0.23/fluid ounce)
Buy 5 for $12 select Alani Nu energy drinks
Alani Nu Witch's Brew Fall Halloween Energy Drink - 12 fl oz Can
4.6 out of 5 stars with 1325 ratings
1325 reviews
Add to cart
Bestseller
$3.99
($0.29/fluid ounce)
Buy 2 for $7 Core Power protein shakes
Core Power Chocolate 26G Protein Shake - 14 fl oz Bottle: Lactose-Free, Gluten-Free
4.7 out of 5 stars with 4682 ratings
4682 reviews
Add to cart
$6.49
Buy 2 for $12 BUBBL'R flavored water - 6pk/12 fl oz cans
BUBBL'R Antioxidant Sparkling Water
4.6 out of 5 stars with 2397 ratings
2397 reviews
Add to cart
Highly rated
$2.79
($0.23/fluid ounce)
Buy 5 for $12 select Alani Nu energy drinks
Alani Nu Cotton Candy Energy Drink - 12 fl oz: Sugar-Free, Vegan
4.6 out of 5 stars with 1093 ratings
1093 reviews
Add to cart
Highly rated
$2.59 - $3.49
Lower price on select items
Buy 1 get 1 50% off cream & whipped toppings on select items
Whipped Cream Dairy Topping - Favorite Day™
4.3 out of 5 stars with 5678 ratings
5678 reviews
Add to cart
Bestseller
$3.89
($0.43/ounce)
Buy 1 get 1 50% off baked snacks
Pillsbury Ready-to-Bake Pumpkin Shape Sugar Cookies Dough - 9.1oz/20ct - Halloween
4.7 out of 5 stars with 830 ratings
830 reviews
Add to cart
Bestseller
$3.99
($0.29/fluid ounce)
Buy 2 for $7 Core Power protein shakes
Core Power Vanilla 26G Protein Shake - 14 fl oz Bottle: Non-Caffeinated
4.6 out of 5 stars with 2198 ratings
2198 reviews
Add to cart
Highly rated
$2.79 - $6.69
Buy 3 for $9 snacks & dips on select items
Smartfood Popcorn
4.7 out of 5 stars with 3428 ratings
3428 reviews
Add to cart
Bestseller
$5.39
($0.29/ounce)
Buy 2 for $9 Oreo cookies
Oreo Halloween Boo! Orange Crème Cookies Family Size - 18.71oz
4.8 out of 5 stars with 917 ratings
917 reviews
Add to cart
Highly rated
$2.99 - $6.79
Buy 1 get 1 25% off cereal, granola & oatmeal on select items
Cinnamon Toast Crunch Breakfast Cereal
4.8 out of 5 stars with 7645 ratings
7645 reviews
Add to cart
Highly rated
$2.79
($0.23/fluid ounce)
Buy 5 for $12 select Alani Nu energy drinks
Alani strawberry Sunrise Energy Drink - 12 fl oz: Sugar-Free, Vegan
4.6 out of 5 stars with 678 ratings
678 reviews
Add to cart
$2.79
($0.23/fluid ounce)
Buy 5 for $12 select Alani Nu energy drinks
Alani Pink Slush Energy Drink -12 fl oz Can
4.6 out of 5 stars with 1243 ratings
1243 reviews
Add to cart
Highly rated
$3.99 - $6.19
Buy 2 for $9 Oreo cookies on select items
Oreo Chocolate Sandwich Cookies
4.8 out of 5 stars with 13422 ratings
13422 reviews
Add to cart
Highly rated
$2.79 - $11.49
Buy 1, get 1 25% off Red Bull energy drinks on select items
Red Bull Peach Edition Energy Drink - White Peach
4.8 out of 5 stars with 815 ratings
815 reviews
Add to cart
Bestseller
$3.99
($0.32/ounce)
Buy 2 for $7 Cheez-It snacks
Cheez-It Original Baked Snack Crackers - 12.4oz
4.7 out of 5 stars with 5144 ratings
5144 reviews
Add to cart
Highly rated
$3.99 - $6.19
Buy 2 for $9 Oreo cookies on select items
OREO Double Stuf Chocolate Sandwich Cookies
4.8 out of 5 stars with 7193 ratings
7193 reviews
Add to cart
Highly rated
$4.59
($0.50/ounce)
Buy 2 for $8 Doritos chips
Doritos Nacho Cheese Tortilla Chips - 9.25oz
4.8 out of 5 stars with 12907 ratings
12907 reviews
Add to cart
$2.79 - $11.49
Buy 1, get 1 25% off Red Bull energy drinks on select items
Red Bull Iced Edition Energy Drink - Iced Vanilla Berry
4.6 out of 5 stars with 587 ratings
587 reviews
Add to cart
$6.19 - $19.99
Select items on sale
Frito-Lay Variety Pack Classic Mix
4.7 out of 5 stars with 4438 ratings
4438 reviews
Add to cart
$2.49
($0.21/fluid ounce)
Buy 1, get 1 25% off refrigerated beverages
OLIPOP 9g Fiber Prebiotic Soda Crisp Apple - 12 fl oz Can
4.7 out of 5 stars with 1801 ratings
1801 reviews
Add to cart
$3.29
($0.41/ounce)
Buy 2 for $5 Lay's chips
Lay's Classic Potato Chips - 8oz: Gluten-Free, No Artificial Flavors
4.7 out of 5 stars with 4417 ratings
4417 reviews
Add to cart
Highly rated
$3.39 - $11.49
GoGo SqueeZ Applesauce, Apple Apple
4.8 out of 5 stars with 3986 ratings
3986 reviews
Add to cart
Trending Frozen Foods
Shop all
Skip to next section
Highly rated
$3.99 - $15.69
Lower price on select items
Buy 1 get 1 25% off frozen meals
Smucker's Uncrustables Frozen Peanut Butter & Grape Jelly Sandwich
4.7 out of 5 stars with 13708 ratings
13708 reviews
Add to cart
Highly rated
$1.29
($0.11/ounce)
Frozen Broccoli Florets - 12oz - Good & Gather™
4.7 out of 5 stars with 2465 ratings
2465 reviews
Add to cart
Highly rated
$3.99 - $15.69
Lower price on select items
Buy 1 get 1 25% off frozen meals
Smucker's Uncrustables Frozen Peanut Butter & Strawberry Jam Sandwich
4.8 out of 5 stars with 8955 ratings
8955 reviews
Add to cart
$0.99 - $2.39
Frozen Mixed Vegetables - Good & Gather™
4.7 out of 5 stars with 2895 ratings
2895 reviews
Add to cart
$0.99 - $2.79
Frozen Sweet Peas - Good & Gather™
4.7 out of 5 stars with 2118 ratings
2118 reviews
Add to cart
Highly rated
$3.99 - $15.69
Lower price on select items
Buy 1 get 1 25% off frozen meals
Smucker's Uncrustables Frozen Chocolate Flavored Hazelnut Spread Sandwich
4.7 out of 5 stars with 4145 ratings
4145 reviews
Add to cart
Highly rated
$9.99
($0.42/ounce)
reg
$10.99
Sale
Just Bare Lightly Breaded Chicken Breast Bites - Frozen - 24oz
4.7 out of 5 stars with 857 ratings
857 reviews
Add to cart
Bestseller
$2.99
($0.28/ounce)
Eggo Minis Waffle Bites Cinnamon Toast - 10.75oz/10ct
4.7 out of 5 stars with 1640 ratings
1640 reviews
Add to cart
Highly rated
$8.99
($0.31/ounce)
Buy 1 get 1 50% off Tyson frozen chicken
Tyson All Natural White Meat Fun Nuggets - Frozen - 29oz
4.7 out of 5 stars with 5287 ratings
5287 reviews
Add to cart
Highly rated
$3.79
($0.17/ounce)
Frozen Crispy Hash Brown Potato Patties - 22.5oz/10ct - Market Pantry™
4.6 out of 5 stars with 460 ratings
460 reviews
Add to cart
$4.39
($0.17/ounce)
Ore-Ida Gluten Free Extra Crispy Fast Food Fries - 26oz
4.7 out of 5 stars with 2234 ratings
2234 reviews
Add to cart
Bestseller
$3.79
($0.27/ounce)
Eggo Minis Pancake Bites Buttermilk - 14.1oz/40ct
4.7 out of 5 stars with 1009 ratings
1009 reviews
Add to cart
Bestseller
$3.79
($0.45/ounce)
Eggo Minis Pancake Bites Chocolatey Chip - 8.4oz/5ct
4.8 out of 5 stars with 812 ratings
812 reviews
Add to cart
Bestseller
$2.99
($0.24/ounce)
Eggo Waffles Buttermilk - 12.3oz/10ct: No High Fructose Corn Syrup
4.7 out of 5 stars with 2105 ratings
2105 reviews
Add to cart
Highly rated
$7.99
Jesse & Ben's Tallow & Sea Salt House-Cut Fries - 14oz
4.6 out of 5 stars with 313 ratings
313 reviews
Add to cart
Highly rated
$3.99 - $9.89
Lower price on select items
Buy 1 get 1 25% off frozen meals
Smucker's Uncrustables Frozen Peanut Butter & Raspberry Spread Sandwich
4.8 out of 5 stars with 1800 ratings
1800 reviews
Add to cart
Highly rated
$1.99
($0.18/ounce)
Birds Eye Steamfresh Frozen Broccoli Florets - 10.8oz
4.6 out of 5 stars with 1424 ratings
1424 reviews
Add to cart
Highly rated
$6.99 - $11.99
Jimmy Dean Sausage Egg & Cheese Frozen Croissant Sandwiches
4.3 out of 5 stars with 3681 ratings
3681 reviews
Add to cart
Highly rated
$2.49
($0.22/ounce)
Garlic Texas Toast - 11.25oz - Market Pantry
4.6 out of 5 stars with 1851 ratings
1851 reviews
Add to cart
Highly rated
$2.99
($0.24/ounce)
Eggo Waffles Blueberry - 12.3oz/10ct: No High Fructose Corn Syrup
4.7 out of 5 stars with 1813 ratings
1813 reviews
Add to cart
Highly rated
$2.99
($0.24/ounce)
Eggo Waffles Homestyle - 12.3oz/10ct: No High Fructose Corn Syrup
4.5 out of 5 stars with 2350 ratings
2350 reviews
Add to cart
Highly rated
$3.29
($0.08/fluid ounce)
Vanilla Ice Cream Sandwiches - 12pk/42 fl oz - Favorite Day™
4.6 out of 5 stars with 2307 ratings
2307 reviews
Add to cart
Bestseller
$6.49
($0.26/ounce)
Buy 1 get 1 25% off frozen pizza
DiGiorno Rising Crust Pepperoni Frozen Pizza - 24.7oz: High Protein
4.5 out of 5 stars with 662 ratings
662 reviews
Add to cart
$5.99
($0.45/ounce)
Kodiak Frozen Power Waffles Buttermilk & Vanilla -13.4oz/10ct
4.4 out of 5 stars with 934 ratings
934 reviews
Add to cart
Trending Snacks
Shop all
Skip to next section
$3.79
Drizzilicious Drizzled Mini Rice Cake - 4oz
4.7 out of 5 stars with 2826 ratings
2826 reviews
Add to cart
Highly rated
$2.69 - $18.49
Chomps Meat Sticks
4.6 out of 5 stars with 10072 ratings
10072 reviews
Add to cart
Highly rated
$3.19 - $5.79
Buy 1 get 1 25% off LesserEvil organic popcorn on select items
LesserEvil Organic Popcorn
4.6 out of 5 stars with 8498 ratings
8498 reviews
Add to cart
Highly rated
$1.19 - $9.79
Pepperidge Farm Goldfish Cheddar Crackers
4.8 out of 5 stars with 6235 ratings
6235 reviews
Add to cart
Highly rated
$4.39 - $8.99
Lower price on select items
Freeze Dried Fruit Slices - Good & Gather™
4.4 out of 5 stars with 324 ratings
324 reviews
Add to cart
Bestseller
$3.89
($0.43/ounce)
Buy 1 get 1 50% off baked snacks
Pillsbury Ready-to-Bake Pumpkin Shape Sugar Cookies Dough - 9.1oz/20ct - Halloween
4.7 out of 5 stars with 830 ratings
830 reviews
Add to cart
Highly rated
$2.79 - $6.69
Buy 3 for $9 snacks & dips on select items
Smartfood Popcorn
4.7 out of 5 stars with 3428 ratings
3428 reviews
Add to cart
Highly rated
$7.99 - $31.99
Chomps Chomplings Sticks
4.7 out of 5 stars with 3726 ratings
3726 reviews
Add to cart
Highly rated
$1.99 - $5.69
SkinnyPop Popcorn
4.3 out of 5 stars with 7116 ratings
7116 reviews
Add to cart
Bestseller
$5.39
($0.29/ounce)
Buy 2 for $9 Oreo cookies
Oreo Halloween Boo! Orange Crème Cookies Family Size - 18.71oz
4.8 out of 5 stars with 917 ratings
917 reviews
Add to cart
Highly rated
$3.79
Drizzilicious Strawberry Chocolatey Drizzled Mini Rice Cake - 4oz
4.5 out of 5 stars with 272 ratings
272 reviews
Add to cart
Highly rated
$4.29
Takis Tortilla Chips - 9.9oz
4.5 out of 5 stars with 11524 ratings
11524 reviews
Add to cart
Highly rated
$4.79
SunChips Flavored Wholegrain Snacks - 7oz
4.8 out of 5 stars with 6579 ratings
6579 reviews
Add to cart
Highly rated
$2.79 - $9.79
Pepperidge Farm Goldfish Flavor Blasted Extra Cheddar Snack Crackers
4.8 out of 5 stars with 3355 ratings
3355 reviews
Add to cart
Highly rated
$2.99 - $4.99
Hummus - Good & Gather™
4.5 out of 5 stars with 7643 ratings
7643 reviews
Add to cart
Highly rated
$3.99 - $6.19
Buy 2 for $9 Oreo cookies on select items
Oreo Chocolate Sandwich Cookies
4.8 out of 5 stars with 13422 ratings
13422 reviews
Add to cart
Bestseller
$3.79
Drizzilicious Lemon Drizzled Mini Rice Cake - 4oz: Vegan, Gluten-Free
4.7 out of 5 stars with 504 ratings
504 reviews
Add to cart
Highly rated
$0.99
Drizzilicious Rice Cake - 0.74oz
4.6 out of 5 stars with 206 ratings
206 reviews
Add to cart
Bestseller
$3.99
($0.32/ounce)
Buy 2 for $7 Cheez-It snacks
Cheez-It Original Baked Snack Crackers - 12.4oz
4.7 out of 5 stars with 5144 ratings
5144 reviews
Add to cart
Highly rated
$4.29
The Good Crisp Company Potato Chips Canister - 5.6oz
4.6 out of 5 stars with 444 ratings
444 reviews
Add to cart
Highly rated
$3.99 - $6.39
Chips Ahoy! Chocolate Chip Cookies
4.7 out of 5 stars with 6824 ratings
6824 reviews
Add to cart
Highly rated
$1.79
Solely Organic Fruit Jerky - 0.8oz
4.5 out of 5 stars with 809 ratings
809 reviews
Add to cart
Highly rated
$3.99 - $6.19
Buy 2 for $9 Oreo cookies on select items
OREO Double Stuf Chocolate Sandwich Cookies
4.8 out of 5 stars with 7193 ratings
7193 reviews
Add to cart
Highly rated
$4.59
($0.50/ounce)
Buy 2 for $8 Doritos chips
Doritos Nacho Cheese Tortilla Chips - 9.25oz
4.8 out of 5 stars with 12907 ratings
12907 reviews
Add to cart
Trending Fresh Meat & Seafood
Shop all
Skip to next section
Highly rated
$7.99 - $15.19
Buy 1 get 1 25% off ground beef & beef patties
Fresh All Natural 93/7 Ground Beef - Good & Gather™
4.5 out of 5 stars with 6034 ratings
6034 reviews
Add to cart
Highly rated
$7.69 - $14.69
Buy 1 get 1 25% off ground beef & beef patties
Fresh All Natural 85/15 Ground Beef - Good & Gather™
4.5 out of 5 stars with 4657 ratings
4657 reviews
Add to cart
Bestseller
$12.95
max price
($2.59/lb)
Fresh All Natural Boneless & Skinless Chicken Breast Value Pack - 2.5-5.25lbs - price per lb - Good & Gather™
4.1 out of 5 stars with 2014 ratings
2014 reviews
Add to cart
Bestseller
$10.98
max price
($4.99/lb)
Fresh All Natural Boneless & Skinless Chicken Breast - price per lb - Good & Gather™
3.8 out of 5 stars with 664 ratings
664 reviews
Add to cart
Highly rated
$7.69
($0.48/ounce)
Buy 1 get 1 25% off ground beef & beef patties
Fresh Organic 100% Grassfed 85/15 Ground Beef - 1lb - Good & Gather™
4.5 out of 5 stars with 1265 ratings
1265 reviews
Add to cart
$8.19
($0.51/ounce)
Buy 1 get 1 25% off ground beef & beef patties
Fresh Organic 100% Grassfed 90/10 Ground Beef - 1lb - Good & Gather™
4.6 out of 5 stars with 814 ratings
814 reviews
Add to cart
Highly rated
$7.39 - $13.99
Buy 1 get 1 25% off ground beef & beef patties
Fresh All Natural 80/20 Ground Beef - Good & Gather™
4.5 out of 5 stars with 2762 ratings
2762 reviews
Add to cart
Bestseller
$4.99
($0.31/ounce)
Buy 1 get 1 50% off Jimmy Dean sausage & bacon items
Jimmy Dean Regular Pork Sausage Roll - 16oz
4.6 out of 5 stars with 2057 ratings
2057 reviews
Add to cart
Highly rated
$8.29
($0.52/ounce)
Buy 1 get 1 25% off ground beef & beef patties
Fresh 93/7 Ground Beef Burger Patties - 1lb - Good & Gather™
4.5 out of 5 stars with 1286 ratings
1286 reviews
Add to cart
Bestseller
$4.39
($0.27/ounce)
Fresh Ground Pork - 1lb - Good & Gather™
4.6 out of 5 stars with 1301 ratings
1301 reviews
Add to cart
Bestseller
$3.39
($1.61/ounce)
Fully Cooked Bacon - 2.1oz - Market Pantry™
4.5 out of 5 stars with 1459 ratings
1459 reviews
Add to cart
Highly rated
$8.19
Buy 1 get 1 25% off ground beef & beef patties
ButcherBox Grass Fed Ground Beef 90/10 - 16oz
4.5 out of 5 stars with 194 ratings
194 reviews
Add to cart
Highly rated
$3.59
($0.40/ounce)
Uncured Black Forest Ham Ultra-Thin Deli Slices - 9oz - Good & Gather™
4.6 out of 5 stars with 1690 ratings
1690 reviews
Add to cart
$3.59
($0.40/ounce)
Uncured Honey Ham Ultra-Thin Deli Slices - 9oz - Good & Gather™
4.5 out of 5 stars with 1573 ratings
1573 reviews
Add to cart
Highly rated
$12.99
($0.93/ounce)
Fresh USDA Choice Angus Beef Steak Strips - 14oz - Good & Gather™
4.4 out of 5 stars with 1372 ratings
1372 reviews
Add to cart
Bestseller
$8.49
($0.53/ounce)
Buy 1 get 1 25% off frozen seafood
Large Tail Off Peeled & Deveined Raw Shrimp - Frozen - 41-50ct per lb/16oz - Good & Gather™
4.5 out of 5 stars with 2125 ratings
2125 reviews
Add to cart
$4.49
($0.56/ounce)
Applewood Smoked Uncured Turkey Bacon - 8oz - Good & Gather™
4.4 out of 5 stars with 845 ratings
845 reviews
Add to cart
Bestseller
$4.99
($0.42/ounce)
Andouille Chicken Sausage - 12oz - Good & Gather
4.4 out of 5 stars with 1156 ratings
1156 reviews
Add to cart
$7.69
Buy 1 get 1 25% off ground beef & beef patties
ButcherBox Grass Fed Ground Beef 85/15 - 16oz
4.3 out of 5 stars with 177 ratings
177 reviews
Add to cart
Bestseller
$2.99
($0.21/ounce)
Organic Extra-Firm Gluten Free Plant Based Tofu - 14oz - Good & Gather™
4.5 out of 5 stars with 1025 ratings
1025 reviews
Add to cart
$2.99
($0.19/ounce)
Buy 1 get 1 25% off Oscar Mayer hot dogs
Oscar Mayer Original Wieners Hot Dogs - 16oz/10ct: Chicken, Turkey, Pork
4.5 out of 5 stars with 2404 ratings
2404 reviews
Add to cart
Highly rated
$5.99
($0.40/ounce)
Ball Park Bun Size Beef Franks - 15oz/8ct
4.6 out of 5 stars with 1805 ratings
1805 reviews
Add to cart
$10.99
($0.55/ounce)
No Antibiotics Ever Fresh Parmesan Chicken Breast Cutlets - 20oz/4ct - Good & Gather™
3.4 out of 5 stars with 511 ratings
511 reviews
Add to cart
$3.99
($0.25/ounce)
All Turkey Sausage Roll - 16oz - Good & Gather: Gluten-Free, High Protein
4.4 out of 5 stars with 953 ratings
953 reviews
Add to cart
Trending Produce
Shop all
Skip to next section
Bestseller
$0.29
Fresh Banana - each - Good & Gather™
4.3 out of 5 stars with 25233 ratings
25233 reviews
Add to cart
Bestseller
$1.61
($0.05/ounce)
reg
$1.79
Sale
Fresh Organic Bananas - 2lb - Good & Gather™
4 out of 5 stars with 16592 ratings
16592 reviews
Add to cart
Highly rated
$2.99
Buy 1 get 1 25% off fresh berries
Fresh Strawberries - 1lb
3.9 out of 5 stars with 18211 ratings
18211 reviews
Add to cart
$1.19
Large Hass Avocado - each
4.2 out of 5 stars with 925 ratings
925 reviews
Add to cart
$4.99
($0.10/ounce)
Fresh Sun Beams Mandarin Oranges - 3lbs - Good & Gather™
3.9 out of 5 stars with 4927 ratings
4927 reviews
Add to cart
Bestseller
$0.99
Fresh English Cucumber - Each
4.3 out of 5 stars with 4036 ratings
4036 reviews
Add to cart
Bestseller
$0.79
Fresh Russet Potato - each
4.2 out of 5 stars with 2233 ratings
2233 reviews
Add to cart
Highly rated
$4.89
($0.44/ounce)
Buy 1 get 1 25% off fresh berries
Fresh Blueberries – 1pt
4.5 out of 5 stars with 8492 ratings
8492 reviews
Add to cart
$1.49
Peach - each
4.1 out of 5 stars with 1121 ratings
1121 reviews
Add to cart
$0.99
($0.03/count)
Fresh Yellow Onion - each
4.4 out of 5 stars with 3586 ratings
3586 reviews
Add to cart
$1.39
was
$1.79
New lower price
Fresh Honeycrisp Apple - each
4.3 out of 5 stars with 1367 ratings
1367 reviews
Add to cart
Highly rated
$2.29
Fresh Sweet Potato - each
4.3 out of 5 stars with 1944 ratings
1944 reviews
Add to cart
Highly rated
$0.89
Fresh Lemon - each
4.6 out of 5 stars with 4100 ratings
4100 reviews
Add to cart
$0.99
Fresh Red Onion - each
4.4 out of 5 stars with 3760 ratings
3760 reviews
Add to cart
$0.99
Fresh White Onion - each
4.4 out of 5 stars with 3290 ratings
3290 reviews
Add to cart
Highly rated
$2.99
($0.50/ounce)
Buy 1 get 1 25% off fresh berries
Raspberries - 6oz
4 out of 5 stars with 5559 ratings
5559 reviews
Add to cart
$4.49
($0.28/count)
reg
$4.99
Sale
Fresh Organic Strawberries - 16oz
3.2 out of 5 stars with 1087 ratings
1087 reviews
Add to cart
Highly rated
$2.99
($1.00/count)
Fresh Rainbow Bell Peppers 3ct - Good & Gather™
4.4 out of 5 stars with 4194 ratings
4194 reviews
Add to cart
Highly rated
$0.39
Fresh Lime - each
4.6 out of 5 stars with 3357 ratings
3357 reviews
Add to cart
$0.79
was
$0.89
New lower price
Fresh Gala Apple - each
4.4 out of 5 stars with 1247 ratings
1247 reviews
Add to cart
Highly rated
$5.59
($0.17/ounce)
Extra Large Bi-Color Seedless Grapes - 2lb
4.1 out of 5 stars with 3266 ratings
3266 reviews
Add to cart
Highly rated
$1.39 - $2.69
Fresh Baby-Cut Carrots - Good & Gather™
4.6 out of 5 stars with 5070 ratings
5070 reviews
Add to cart
$5.29
Red Seedless Grapes - 2lb
4.1 out of 5 stars with 491 ratings
491 reviews
Add to cart
Highly rated
$2.59
Fresh Iceberg Lettuce Head - each
4 out of 5 stars with 5174 ratings
5174 reviews
Add to cart
Trending Bakery & Bread
Shop all
Skip to next section
Bestseller
$3.99
Thomas Plain Bagels - 18oz/6ct
4.7 out of 5 stars with 549 ratings
549 reviews
Add to cart
Bestseller
$3.79
($0.19/ounce)
Artesano Original White Bread - 20oz
4.7 out of 5 stars with 412 ratings
412 reviews
Add to cart
$1.49
($0.07/ounce)
White Sandwich Bread - 20oz - Market Pantry
4.4 out of 5 stars with 5296 ratings
5296 reviews
Add to cart
Bestseller
$2.99
($0.17/ounce)
Mission Taco Size Super Soft Flour Tortillas - 17.5oz/10ct
4.7 out of 5 stars with 3389 ratings
3389 reviews
Add to cart
Bestseller
$5.49
($0.46/ounce)
Mission Carb Balance Taco Size Soft flour Tortillas - 12oz/8ct
4.7 out of 5 stars with 2771 ratings
2771 reviews
Add to cart
Bestseller
$3.69
($0.28/ounce)
Thomas' Regular English Muffins - 13oz/6ct
4.7 out of 5 stars with 2705 ratings
2705 reviews
Add to cart
Bestseller
$3.69
($0.18/ounce)
Buy 2 for $6 Nature's Own breads - 20oz
Nature's Own Honey Wheat Bread - 20oz
4.5 out of 5 stars with 1099 ratings
1099 reviews
Add to cart
Bestseller
$1.59
($0.14/ounce)
Hamburger Buns - 11oz/8ct - Market Pantry™
4.3 out of 5 stars with 2415 ratings
2415 reviews
Add to cart
Highly rated
$1.59
($0.14/ounce)
Hot Dog Buns - 11oz/8ct - Market Pantry
4.3 out of 5 stars with 2950 ratings
2950 reviews
Add to cart
Highly rated
$2.99
($0.21/ounce)
Ball Park Hot Dog Buns - 14oz/8pk: No High Fructose Corn Syrup
4.5 out of 5 stars with 2296 ratings
2296 reviews
Add to cart
Highly rated
$2.99
($0.20/ounce)
Ball Park Hamburger Buns - 15oz/8ct
4.5 out of 5 stars with 2082 ratings
2082 reviews
Add to cart
Bestseller
$3.99
Entenmann's Little Bites Chocolate Chip Muffins - 7.5oz/5ct
4.7 out of 5 stars with 165 ratings
165 reviews
Add to cart
Bestseller
$3.99
Thomas Everything Bagels - 18oz/6ct
4.6 out of 5 stars with 228 ratings
228 reviews
Add to cart
Highly rated
$2.69
($0.13/ounce)
Wonder Round Top White Sliced Bread - 20oz: No Certified Synthetic Colors
4.5 out of 5 stars with 2526 ratings
2526 reviews
Add to cart
Highly rated
$3.99
($0.20/ounce)
Mission Burrito Size Super Soft Flour Tortillas - 20oz/8ct
4.7 out of 5 stars with 1483 ratings
1483 reviews
Add to cart
Highly rated
$4.19
($0.25/ounce)
Sliced Sourdough Bread - 17oz - Favorite Day™
4.1 out of 5 stars with 1749 ratings
1749 reviews
Add to cart
Highly rated
$3.79
($0.19/ounce)
Buy 2 for $6 Nature's Own breads - 20oz
Nature's Own Butter Bread - 20oz
4.4 out of 5 stars with 1141 ratings
1141 reviews
Add to cart
Highly rated
$5.29
Izzio Artisan Bakery San Francisco Style Sourdough Sliced Batard Bread - 24oz
4.5 out of 5 stars with 434 ratings
434 reviews
Add to cart
Highly rated
$3.79
($0.19/ounce)
Buy 2 for $6 Nature's Own breads - 20oz
Nature's Own 100% Whole Wheat Bread - 20oz
4.2 out of 5 stars with 518 ratings
518 reviews
Add to cart
Highly rated
$2.49
($0.22/ounce)
Garlic Texas Toast - 11.25oz - Market Pantry
4.6 out of 5 stars with 1851 ratings
1851 reviews
Add to cart
Highly rated
$5.79
($0.28/ounce)
Dave's Killer Bread Organic 21 Whole Grains and Seeds Bread - 20.5oz
4.7 out of 5 stars with 1589 ratings
1589 reviews
Add to cart
$1.99
($0.10/ounce)
Honey Wheat Sandwich Bread - 20oz - Market Pantry
4.4 out of 5 stars with 1114 ratings
1114 reviews
Add to cart
Highly rated
$4.19
($0.18/ounce)
Mission Fajita Size Super Soft Flour Tortillas - 23oz/20ct
4.7 out of 5 stars with 1443 ratings
1443 reviews
Add to cart
Bestseller
$5.49
($0.39/ounce)
Buy 1, get 1 25% off Favorite Day™ bakery treats
Iced Pumpkin Sliced Cakes - 14.1oz/8ct - Favorite Day™
4.2 out of 5 stars with 158 ratings
158 reviews
Add to cart
Other grocery categories
Beverages
Pantry
Breakfast & Cereal
Dairy
Deli
Wine, Beer & Liquor
Candy
Coffee
Fresh Flowers & Plants
Baby Food
Store features
Wine, Beer & Spirits Available
Target Textile Drop Spot
CVS pharmacy
Starbucks Cafe
Champion
Related categories
Produce
Sides
Pantry
Fresh Vegetables mediterranean
Soups, Broth & Chili mediterranean
Prepared Meals & Sides market-pantry
Emergency Food lehman-s
Soups, Broth & Chili disney
Fresh Vegetables concord-foods
Emergency Food mediterranean
Soups, Broth & Chili knorr
Soups, Broth & Chili swanson
Boxed Meals & Side Dishes suddenly-salad
Fresh Vegetables gluten-free
Soups, Broth & Chili no-artificial-colors
Fresh Vegetables litehouse
Canned Vegetables mediterranean
Canned Vegetables ortega
Soups, Broth & Chili well-yes
Fresh Vegetables gluten-free
Related searches
new grocery
seasonal grocery
asian grocery
food in grocery
groceries produce
indian grocery
christmas grocery
fall grocery
mini grocery
thanksgiving grocery
grocery list
pantry groceries
wonder grocery
groceries for delivery
all groceries
melissa and doug grocery store
grocery kid
melissa and doug grocery store food
our generation grocery
vegan grocery
Get top deals, latest trends, and more.
Email address
Sign up
Privacy policy
Terms